• Прямі постачальники продукції заводів Werzalit Deutschland GmbH і Gentas Group
  • Безкоштовна порізка та доставка по Києву
  • Своє виробництво, виконуємо не стандартні замовлення
Нарощування підвіконь по ширині

Нарощування підвіконь по ширині Київ спеціалістами компанії «Ком-Форт»

Утримувати в будинку або квартирі квіти і рослини нескладно, використовуючи підвіконня, однак, чимало їх варіацій занадто дрібні, щоб вмістити більше, ніж кілька маленьких горщиків; нарощування підвіконня по ширині (Київ) допоможе створити більше місця для вирощування рослин, так що Ви зможете бути більш творчими зі своїм розташуванням кімнатного саду!

Підвіконня Werzalit глибини від 60см до 1метра 10 см. тільки в компанії КОМ-ФОРТ.

Квартира в дореволюційному або сталінському будинку з широкими стінами по 60 см. і більше? Хочете зробити широке підвіконня і перетворити його в стіл або спальне місце? Ширина підвіконня 650 мм. – 65 см., 700 мм. – 70 см., 850 мм., - 85 см., 900 мм – 90 см., 950 мм. – 95 см., 1000 мм – 100 см. або 1 метр, до 1100 мм. Будь-яка довжина! Все це підвіконня нестандартних розмірів.

Наша компанія зробить для Вас підвіконня Werzalit великими і широкими, при цьому вони будуть красивими і міцними. За допомогою технології склеювання підвіконь: таке підвіконня буде міцним і надійним, тому що воно повнотіле і всередині немає пустот, як в пластикових. Матеріал високої щільності, позбавлений недоліків деревини. Дерев'яні на 75% і на 25% складаються з полімерних смол.

Для нарощування підвіконня по ширині використовується технологія склеювання для збільшення глибини / ширини підвіконня, застосовується додаткове кріплення знизу для збільшення міцності конструкції. Стандартна підвіконна плита Werzalit 60 см., тож з двох можна отримати глибину / ширину 1 метр 10 см. При збільшенні ширини підвіконня підвищуються вимоги до його міцності, і в цьому випадку необхідні підтримуючі конструкції – ніжки або тумбочки; щоб не стверджували компанії, що продають штучний камінь, широке підвіконня в повітрі висіти не буде, і будь-який матеріал не витримає ваги людини без додаткового кріплення знизу.

Нарощування підвіконь по ширині: ціна та особливості виконання спеціалістами компанії «Ком-Форт»

Якщо вікно не стандартного розміру, то звернення до фахівців нашої компанії «Ком-Форт» може бути Вашим єдиним вибором: ми завжди готові виконати нарощування підвіконь по ширині, ціна якого все ще залишається більш, ніж демократичною. Звичайно, Ви можете збільшити ширину підвіконня максимально простим способом, помістивши низьку полицю або книжкову шафу перед вікном і використовуючи їх в якості розширення, вибравши полицю або книжкову шафу з верхом тієї ж висоти, що і підвіконня. Проте якщо мова йде про створення дійсно якісного елементу оздоблення віконного отвору, який ще й служить завершальним штрихом до дизайну інтер’єру кімнати, тоді нарощування підвіконня по ширині має виконуватися досвідченими професіоналами своєї справи – такими, як команда нашої компанії «Ком-Форт». Тож не відкладайте прийняття рішення про замовлення в «довгий ящик», а телефонуйте за одним із вказаних на сайті номерів телефону вже сьогодні!

Развернуть...