• Прямі постачальники продукції заводів Werzalit Deutschland GmbH і Gentas Group
 • Безкоштовна порізка та доставка по Києву
 • Своє виробництво, виконуємо не стандартні замовлення
Послуги

Заміри та установка підвіконь

Компанія «Ком-Форт» займається виготовленням і продажом підвіконь, стільниць та інших виробів на замовлення. Маючи чималий практичний досвід, ми знаємо, як задовольнити запити наших клієнтів. До кожного замовлення підходимо з максимальною відповідальністю, прагнучи комплексно вирішити питання клієнтів. Виконаємо ряд робіт, починаючи з вимірів і установки, закінчуючи підрізуванням підвіконь на різних об'єктах, будь то житлове приміщення або комерційний заклад.

Фахівці компанії мають все необхідне для того, щоб виконати замір продукції та установку підвіконня будь-якої складності: майстри володіють сучасним обладнанням, використовують перевірені часом технології і методики, що дозволяють виконати роботу швидко, точно і акуратно. Впевнені, що пропоновані послуги задовольнять вимоги найвибагливіших клієнтів!

Серед актуальних послуг варто виділити:

 • Підрізування підвіконня до потрібного розміру;
 • Підрізка продукції за готовим шаблоном;
 • Виготовлення та обробка заокруглень;
 • Нарощування виробу по ширині;
 • Кромкування;
 • Нарощування капіноса.

Послуги заміру та установки підвіконня

Замір – обов'язкова процедура, яка проводиться перед виготовленням виробу, і є необхідною з цілого переліку причин: так, грамотно виготовлена конструкція буде радувати високою якістю, надійністю і функціоналом протягом тривалого часу, а навіть незначна помилка може звести всі зусилля нанівець, а кошти виявляться витраченими даремно.

За бажанням, замір можна виконати своїми силами, однак, варто враховувати, що процес передбачає уважність і акуратність; якщо ж Ви не впевнені в тому, що зможете правильно заміряти параметри, зверніться до наших фахівців, які виїдуть додому до клієнта в зручні день і час, допоможуть підібрати дизайн виробу, знімуть розміри, необхідні для монтажу.

Установка підвіконня – відносно складне завдання, яке можна реалізувати самостійно, або ж звернутися до професіоналів; в останньому випадку установка буде проведена з дотриманням всіх вимог, що пред'являються до подібних робіт. Як результат – якісне підвіконня, яке не зіпсує, а підкреслить естетичність вікна, при цьому буде збережений оптимальний для приміщення мікроклімат.

Некоректно виконаний монтаж підвіконня може привести до:

 • Порушення мікроклімату, в рамках якого будуть пітніти вікна, з'явиться конденсат, цвіль та інші неприємності;
 • Порушення функціонування стулки вікна або роботи фурнітури;
 • Нестабільності конструкції, крихкості та ін.

Щоб уникнути подібних неприємностей, наполегливо рекомендуємо скористатися послугами фахівців, що володіють великим досвідом і високим професіоналізмом, які здатні врахувати навіть незначні деталі і виконати будь-яку поставлену роботу на «відмінно»! Не зволікайте і замовляйте наші послуги вже сьогодні, зателефонувавши по вказаному на сайті номеру телефона! Можлива доставка!

Развернуть...