Підрізка підвіконня

Підрізка підвіконня Київ – послуга від спеціалістів компанії «Ком-Форт»

Встановили підвіконня в новій або щойно відремонтованій квартирі? Може здатися, що робота по естетичному оздобленню віконного отвору на цьому завершена, але, придивіться уважніше: чи не маєте претензій щодо якості встановлення? Чи не виникає бажання вкоротити підвіконня на одній із сторін? Це не кажучи вже про те, що неякісний монтаж підвіконня череватий негативними наслідками, на кшталт утворення конденсату на вікнах та тепловтратами.

Як показує практика, послуга підрізки підвіконня виявляється однією із списку найбільш затребуваних серед тих жителів столиці, які:

  • замовили установку підвіконь в неперевіреній компанії, яка, як виявилося, неякісно виконує свою роботу;
  • самі допустили неточності в вимірах.

Природно, впевнених у своїх силах скептиків, які прагнуть заощадити і обрізати підвіконня самостійно, готових витратити чимало часу на пошук відповідних інструкцій і самовчителів, а потім ще більше – на виконання самої роботи, може не зацікавити наша пропозиція. Однак всі ті, хто цінує свій час і вважає, що якісно виконати дану маніпуляцію можуть тільки професіонали, можуть не сумніватися, що підрізка підвіконня (Київ), яка виконується нашою командою експертів, варта уваги. Не дивно, адже необхідність обрізати пластикове підвіконня – завдання, яке зажадає від Вас виконання ряду необхідних дій:

  • підібрати якісні інструменти;
  • точно заміряти параметри віконного отвору;
  • виконати всі необхідні технічні роботи, тільки після яких можна буде можливою підрізка підвіконня.

Як бачите, завдань чимало, а виконання деяких з них (покупка потрібного для підрізки інструменту в разі його відсутності) не є доцільним і, тим більше, не гарантує, що витрачені час і кошти окупляться у вигляді ідеально виконаної роботи. Так, може, не варто спокушати долю і запросити фахівців з нашої компанії "Ком-Форт", для яких послуга підрізки підвіконня є профільною, а ціна її хоч і визначається індивідуально, все ж залишається однією з найдоступніших в столиці!

Потрібна підрізка підвіконня Werzalit? Вам до нас!

Враховуючи, що наша компанія є офіційним постачальником в Україну продукції компаній Werzalit Deutschland GmbH і Gentas Group з двадцятирічним досвідом роботи, можна не сумніватися в тому, що обрізати підвіконня Werzalit для нас не складе ніяких труднощів, яким би складним не був рівень поставленого завдання. До того ж, беручи до уваги специфіку такого матеріалу, як верзаліт, цілком логічно довірити його обробку команді, що працює з ним не один десяток років!

Обрізати край підвіконня, наростити його по ширині або ж зробити виріз під колону – всі ці маніпуляції є для нас профільними і успішно виконаними не одну сотню разів, тому, якщо Вам все ж потрібна підрізка, ми з готовністю виконаємо її в найкоротші терміни. Головне – не відкладайте прийняття рішення про її замовлення в "довгий ящик", а телефонуйте нам вже сьогодні!

Развернуть...