Терасна дошка Werzalit 

 

Терасний профіль Terraza

Терасний профіль Terraza можна застосовувати з двох сторін. Обидва варіанти поверхні, fino з вузьким рифленням або medio з більш широким, відрізняються підкреслено класичним дизайном і закритим подовжнім швом.

Просто чудово: зручне укладання!

Запатентована система фіксації профілю terraza  забезпечує безпроблемне укладання з вузькими або широкими подовжніми швами, залежно від побажання. При цьому слід зазначити особливість терасного покриття : подовжні шви закриті - тому відсутня проблема проростання бур'янів або попадання бруду. Для кріплення профілів terraza досить всього декілька шурупів. Вони розміщуються таким чином, що вони абсолютно не видно. Для укладання досить найпростіших інструментів по обробці деревини. Завдяки цьому укладання terraza дозволяє заощадити час і кошти.

Стійкість і здатність нести навантаження

Притому, що здатність, що несе навантаження, складає до 500 кг/м2, система з'єднання в замок додає поверхні ще більшу стійкість, при цьому дозволяє збільшити відстань між опорними ригелями - до 600 мм*. Профілі terraza поставляються в різних кольорах: terracotta (теракотовий), topino (мишастий), marrone (каштановий) і carbone (вугільно-чорний).

 

                     

 

Технічні дані

Профілі terraza і terraza bz

Ширина покриття

• ок. 150 мм зі швом 5-мм (можлива макс. ширина покрыття до 6 м)

• ок. 155 мм зі швом 10-мм (підходить при ширині покрыття понад 6 м)

Довжина комплекту постачання*/пог. м

4 м, 5 м, 6 м (розкрій)

Висота

38 мм

Витрати матеріалів/м2

ок. 6,7 пог. м зі швом 5-мм

ок. 6,5 пог. м зі швом 10-мм

Вес/пог. м

2,6 кг

Стійкість до ковзання відповідно до DIN 51130 (робоча область з підвищеною небезпекою нещасних випадків)

Клас R 10/B 8 (сторона medio)

Клас R 11/B 10 (сторона fino)

Стійкість до ковзання відповідно до DIN 51097 (Зона для ходіння босоніж з підвищеною вологістю)

Клас C (Самий кращий клас стійкості до ковзання)

 

Терасна дошка Terraza – солідно, просторо и на довгі роки

Ви завжди мріяли про затишну і світлу терасу або патіо, заклопотані облаштуванням балкона або садового майданчика, не знаєте якому підлоговому покриттю віддати перевагу при облаштуванні веранди? На це питання - відповідь одна, правильний і гідний вибір - це терасна дошка Terraza від німецького виробника компанії WERZALIT.

Терасна дошка Terraza - це чудове поєднання довговічності, практичності і натуральної краси. На сьогоднішній день це найкраща альтернатива дерев'яній підлозі. Якщо за дерев'яний настил вам доведеться викласти кругленьку суму, то придбання терасної дошки обійдеться вам набагато дешевше.

Переваги терасного покриття Terraza від WERZALIT

Вас цікавить терасна дошка Terraza в Києві, але перед її придбанням ви б хотіли ознайомитися з перевагами цього виду підлогового покриття? Консультанти нашого інтернет-магазину завжди раді відповісти на будь-які ваші питання, що ж стосується переваг покриття, то вони такі:

  • стійкість до атмосферних впливів;
  • поверхня яка не ковзає;
  • натуральна фактура деревини;
  • простота в укладанні;
  • відсутність тріщин і відколів, можливість ходити босоніж

Terraza – кольорова палітра, народжена самою природою

Що не кажи, а згодом підлога на балконі, терасі, веранді і інших місцях вицвітає. Але якщо говорити про використання в приміщенні терасної дошки WERZALIT, то варто відзначити, що вона не змінює свій основний колірний тон. А багатий асортимент варіацій поверхонь дозволяє вам підібрати покриття згідно вашим побажанням і вимогам.

Наш інтернет-магазин пропонує вам найпривабливіші ціни на терасну дошку Terraza і якщо ви хочете, через короткі терміни милуватися інтер'єром вашого приміщення, поспішіть замовити дошку у нас. До речі, установка цієї дошки вимагає спеціалізованого профілю. Купити терасний профіль Terraza ви також можете в нашому магазині, а крім нього замовити касети і інше комплектуюче приладдя.

Терасний профіль Terraza забезпечує безпроблемне укладання дошки, так що вам не доведеться користуватися послугами спеціалізованого монтажу, укласти терасну дошку ви зможете самостійно. А ще до вище перелічених переваг терасної дошки цього виробника варто віднести стійкість до грибка, плісняви і всяких жучків-короїдів, а також витримка навантажень до 600кг/м2.

Сьогодні дошка Terraza також використовується в настилах підлоги в літніх кафе, SPA- салонах, пірсах, причалах, навколо басейнів - іншими словами спектр її застосування не обмежений. Звертайтеся за вигідним придбанням високоякісної дошки в компанію "Ком-форт"!

Терасні профілі paseo представлені в стильному і простому дизайні. Обидві шорсткі поверхні відрізняються типовим природним зовнішнім виглядом під дерево.

Відмінний виріб для домашніх умільців

Завдяки простому кріпленню за допомогою монтажних затисків, той, хто любить майструвати і досвідчений в цій справі, зможе без зусиль встановити профілі paseo. Разом з усіма іншими настилами для терас компанії WERZALIT, цей профіль так само легко піддається обробці, як і дерево.

Природний характер


Двосторонній терасний профіль Paseo

Двосторонній терасний профіль Paseo притягає двома різними поверхнями: fino з дрібною і medio з ширшою рифленою структурою. Додаткова шорсткість збільшує опір ковзанню - також в умовах вологості - і надає paseo характерного зовнішнього вигляду під дерево. Цей яскравий стиль доповнюється відкритим подовжнім швом. Профілі paseo забарвлені по усій товщині. Вони освітлюються природним чином під впливом погодних умов, але при цьому не втрачають основний характер кольору.

   

 

       

 

       

 

 

Технічні дані Терасний профіль Paseo

Ширина покриття

ок. 145 мм зі швом 5 мм

Довжина комплекту постачання*

4 м (рзкрій)

Висота

30 мм

Витрати матеріалів/м2

ок. 6,9 пог. м

Вес/пог. м

2,0 кг

Стійкість до ковзання відповідно до DIN 51130 (робоча область з підвищеною небезпекою нещасних випадків)

Клас R 10/B 6

Стійкість до ковзання відповідно до DIN 51097 (зона для ходіння босоніж з підвищеною вологою поверхнею)

Клас C (самий кращий клас стійкості до ковзання)

 


Цілісний терасний профіль Entero. Масштабні переваги

Цілісні терасні профілі entero можуть укладатися з двох сторін: шорстка сторона профілю brosso демонструє  ефектний зовнішній вигляд, сторона профілю solco має класичне рифлення. Спеціально розроблені монтажні затиски з гнучкими пластинами дозволяють здійснювати відведення води з поверхні, тоді як проміжки по довжині профілів залишаються оптично закритими. Таким чином, існує можливість укладання профілів з поверхнею brosso без ухилу: вода може без проблем стікати - це відмінне рішення для окантовки басейнів.  Але принципово, ми рекомендуємо монтаж з ухилом; рифлена сторона solco укладається виключно з ухилом поверхні. З профілем entero легко виконуються закруглення будь-якого роду або монтаж ділянок невеликої довжини : наприклад для вузьких садових доріжок. При незначній монтажній висоті цілісний профіль дозволяє велику відстань між опорами.

      

 

     

 

Технічні дані Цілісний терасний профіль Entero

Ширина покриття

ок. 139,5 мм зі швом ок. 7,5 мм

Довжина комплекту постачання*

3 м, 4 м, 5 м (розкрій)

Висота

21 мм

Витрати матеріалів/м2

ок. 7,17 пог. м

Вес/пог. м

3,0 кг/пог. м

Стійкість до ковзання відповідно до DIN 51130 (робоча область з підвищеною небезпекою нещасних випадків)

Клас R 10 – Поверхня brosso, solco

Стійкість до ковзання відповідно до DIN 51097 (зона для ходіння босоніж з підвищеною вологістю)

Клас C (кращий клас стійкості до ковзання) – поверхня brosso, solco

 


Цілісний профіль для терас Entero plus

Цілісний профіль для терас entero plus забезпечений з'єднаннями шпилька - паз не лише на подовжніх сторонах, але і на торці. Особлива перевага entero plus : Торці також утворюють оптично закритий шов. Таким чином, за допомогою цих профілів, можна виконати повністю закриту поверхню тераси, що також запобігає проростанню бур'янів. entero plus проявляє свої сильні сторони особливо на великій площі. Для цього цілісного терасного профілю застосовується виключно палубне укладання - абсолютно без використання додаткових комплектуючих, таких як профілі, що покривають проміжки. Обидві сторони, brosso пряма і шорстка і solco з рифленням, є лицьовими поверхнями для настилу терас.

     

 

 

     

 

Технічні дані Цілісний терасний профіль Entero

Ширина покриття

ок. 139,5 мм зі швом ок. 7,5 мм

Довжина комплекту постачання*

2 м (розкрій)

Висота

21 мм

Витрати матеріалів/м2

ок. 7,17 пог. м

Вес/пог. м

3,0 кг/пог. м

Стійкість до ковзання відповідно до DIN 51130 (робоча область з підвищеною небезпекою нещасних випадків)

Клас R 10 – Поверхня brosso, solco

Стійкість до ковзання відповідно до DIN 51097 (зона для ходіння босоніж з підвищеною вологістю)

Клас C (кращий клас стійкості до ковзання) - поверхня brosso, solco

 


Квадратна касета Terraza

Привабливою альтернативою профілю являється квадратна касета terraza. Касети можна укладати в одну лінію, в шаховому порядку або зі зміщенням наполовину, завдяки чому повністю міняється структура покриття. Практичні розміри, ок. 44 см x 44 см і продумане з'єднання в замок забезпечують швидке укладання. Приховане кріплення залишається невидимим і забезпечує тим самим професійний, стильний зовнішній вигляд. Касети terraza можуть використовуватися і в тих місцях, де не застосовується профіль. Наприклад, вони чудово підходять для плоских, герметичних дахів або будов, де ходитимуть люди і де опорну конструкцію не можна кріпити монтажними скобами до підлоги. Поверхня касети злегка опукла для прямого відведення води. Тому касети terraza, на відміну від профілів, можуть також укладатися без ухилу.

 

 

 

 

 

 

     

 

 

Технічні дані

Касети Terraza

Ширина покриття

ок. 442 мм x 442 мм і шов ок. 3 мм

Розміри

ок. 439 мм x 439 мм

Витрати матеріалів/м2

ок. 5,1 шт.

Висота

38 мм

Стійкість до ковзання відповідно до DIN 51097 (зона для ходіння босоніж з підвищеною вологою поверхнею)

клас C (самий кращий клас опору ковзанню)

 


Комплектуюче приладдя для терасного профілю.

Отримайте з одних рук все, що необхідно для монтажу настилу terraza. Тим самим ви економите, уникнувши тривалих пошуків відповідного приладдя. Одночасно з цим ви отримуєте продуману систему, яка працює з ходу, - для індивідуального оформлення і ідеального, професійного зовнішнього вигляду.