Терасна дошка Leno


Leno - Шляхетний вид натурального дерева

Leno - Шляхетний вид натурального дерева

Головні переваги

 • Вигляд натурального дерева;
 • Стійкість до погодних впливів;
 • Стабільна форма, довгий термін придатності;
 • Неслизька поверхня;
 • Не утворює відколів;
 • Практично не вимагає догляду, просто промити водою;
 • 100% -ва придатність до вторинної переробки;
 • Гарантія до 25 років

Система Leno настилу SunDeck об'єднує в собі переваги полімерних матеріалів і естетику дерева. Структура поверхні додає відчуття комфорту при ходінні босоніж і не слизька навіть у мокрому стані.

Кедр
Тик
Палисандр
Венге
Стальной
Эбеновое (черное) дерево
Leno 14
Система Leno
Ширина:
137 мм
Толщина:
22 мм
Стандартная длина:
4м, 5м и 6м
Специальная длина:
2 – 6 м.
Leno 14
Leno 19
Система Leno XL – более широкая версия доски
Ширина:
195 мм
Толщина:
22 мм
Стандартная длина:
Специальная длина:
2 – 4 м.
Leno 19

Терасна дошка Leno

При облаштуванні дитячого майданчика, зони біля басейну чи садової доріжки зверніть увагу не лише на зовнішнє виконання будівельних матеріалів, а й на їх безпеку та надійність. Для виконання цієї задачі ми рекомендуємо купити терасну дошку Leno від німецького виробника. Вона вироблена із деревного борошна із додаванням полімерів і композитів, що робить її привабливою на вигляд, міцною, захищеною від зовнішніх чинників, а також безпечною у використанні на площадках з потраплянням великої кількості води. Ми реалізуємо лише оригінальну продукцію, на яку дається гарантія експлуатації від виробника.

Особливості терасної дошки Leno

Основною перевагою лінійки є висока надійність, привабливий зовнішній вигляд і доступна вартість будівельно матеріалу. І все завдяки способу виробництва. Дошка терасна Leno спресована зі стружки та борошна натуральних благородних порід деревини. Це дозволило надати привабливий зовнішній вигляд натурального дерева. При цьому домішки роблять декінг надзвичайно міцним і практичним у використанні. Зокрема, терасна дошка Leno:

 • Стійка до вологи. Ви можете укладати її біля басейну, на відкритій терасі, для обладнання пірсів, облаштування фасадів.
 • Не боїться сонячних променів. Колір та структура зберігаються при потраплянні прямого потрапляння ультрафіолету.
 • Стійка до навантаження, механічних дій. На декінгу не утворюються зколи, він зберігає свою форму при довготривалому використанні.
 • Не слизька поверхня. Спеціальна обробка забезпечує безпеку користування у зонах підвищеної прохідності і вологості.
 • Екологічна. Завдяки використанню натуральних матеріалів та нетоксичних сполук.

При цьому на терасну дошку Leno ціна нижча, ніж на матеріали із суцільного дерева з аналогічними експлуатаційними характеристиками.

З нами вигідно

Ми виступаємо офіційними постачальниками терасної дошки Leno в Києві, що гарантує не лише кращу ціну, але й оригінальну якість продукції. Ви отримуєте до 25 років гарантії від виробника, а також маєте можливість замовити будівельний матеріал потрібних розмірів, який ми підготуємо до укладання на власному виробництві.

В нашій компанії кожен може купити терасну дошку Leno в Києві по каталогу німецького виробника. Ми потурбуємось про швидку доставку по всій території України. З питань замовлення зателефонуйте нам, або залишіть заявку на сайті.

Развернуть...