Терасна дошка Entero 2.0


Entero 2.0 - Профіль з величезними перевагами

Entero 2.0 - Профіль з величезними перевагами

Главные преимущества

 • Профіль можна укладати з двох сторін
 • Оптично закритий поздовжній шов
 • Укладання можливо без нахилу, але, як правило, рекомендується нахил
 • Високоякісна поверхня без сколів
 • Погодостійкий, стійкий до знищення деревини грибками та комахами
 • Низький рівень обслуговування та простий догляд

Настільки ж сучасний, як природний у дизайні

Терасні профілі системи entero 2.0 можуть бути встановлені с обох сторін. Сторона профілю brosso з тисненням під дерево і сторона профілю solco з класичної канавкою демонструють дизайн, підкреслений природними кольорами. Як і усі терасні профілі WERZALIT, серія entero 2.0 довговічна, стійка і не вимагає особливого догляду.

espresso 480
beach grey 479
Entero 2.0
Профиль можно укладывать с обеих сторон. Система Rustic Top Standard
Ширина:
145 мм
Толщина:
22 мм
Стандартная длина:
3м, 4м и 5м
Специальная длина:
По запросу
Entero 2.0
Отвод воды через щель
brosso
brosso
solco
brosso
Отвод воды и устойчивость
Специальная технология крепления гарантирует дренаж и статическую нагрузку благодаря невидимой монтажной скобе с гибкими распорными крыльями. Это обеспечивает достаточный зазор между стыками даже при максимальном расширении и безупречном поверхностном дренаже. Поверхность brosso позволяет даже установку без уклона: вода может легко стекать - идеально подходит для бассейна. Обычно мы рекомендуем укладку с уклоном; Поверхность solco с рифленой поверхностью может быть установлена только с достаточным уклоном.
Сборка с монтажним зажимом
Щель при монтаже с монтажным зажимом
Щель при монтаже с монтажным зажимом
Щель при максимальном расширении
Щель при максимальном расширении
Щель – закрыта и при этом открыта.
Полные террасные профили системы entero 2.0 обладают уникальной особенностью. Система обеспечивает визуально закрытую поверхность террасы, которая предотвращает прорастание сорняков. В то же время, продольное соединение служит дренажным соединением.
Технические данные:
entero 2.0
Ширина покрытия:
Около 152 мм с щелью 7 мм
Длина:
3, 4, 5 м
Потребность материала на 1 м2:
около 6,58 м
Толщина:
22 мм
Вес:
3,6 кг/м

Терасна дошка Entero 2.0 - надійність без зайвих витрат

Компанія «Ком-Форт» пропонує купити в Києві терасну дошку Entero 2.0 від німецького виробника за цінами прямого постачальника. В нашому каталозі ви знайдете повний асортимент лінійки за кольоровою гамою, що дозволить обрати будівельний матеріал для оздоблення фасадів та облаштування площадок біля будинків, в місцях відпочинку, в тому числі біля води. Обрана вами терасна дошка Entero 2.0 може бути доставлена в будь-який населений пункт України. Додатково ми здійснюємо розпил декінгу на власному виробництві, що дозволяє одразу перейти до монтажу при отриманні замовлення.

Переваги та особливості терасної дошки Entero 2.0

Дошка терасна Entero 2.0 виготовлена із натуральної сировини, має додаткові шари захисту від зовнішніх факторів, що робить її універсальним матеріалом для облаштування зон відпочинку, а також декорування фасадів будівель в будь-якій кліматичній зоні. Декінг представляє собою двосторонню дошку, з одного боку якої збережений малюнок натуральної деревини, а з іншого – створені класичні смужки, які запобігають ковзанню. Ви можете укладати дошку відповідно до призначення зон, архітектурних та дизайнерських рішень.

На терасну дошку Entero 2.0 ціна обумовлена високою якістю продукції. Крім естетичності зовнішнього вигляду, профіль має такі переваги:

 • Висока якість обробки поверхні без сколів, подряпин.
 • Швидкий монтаж завдяки спеціальним канавкам по боку кожного декінгу
 • Стійкість до вологи, запобігання утворенню грибків, бактерій. Дошка не схильна до розмокання. При цьому для подовження термінів експлуатації виробник рекомендую укладати її під кутом з метою запобігання застою води. Тести доводять, що Ентеро 2.0 придатна для укладання без нахилів.
 • Стійкість до змін температур, що дає можливість використовувати у будь-яких кліматичних зонах.
 • Не боїться сонячних променів. Малюнок і колір зберігаються при частому потраплянні ультрафіолету на поверхню.

Купити терасну дошку Entero 2.0 ви можете як для зовнішніх, так і для внутрішніх поверхонь. Вона екологічна, не виділяє токсичні сполуки.

Замовляйте у надійного постачальника

Придбати терасну дошку Entero 2.0 в Кєві ви завжди можете в компанії «Ком-Форт». Ми здійснюємо прямі поставки від німецького виробника, що дозволяє запропонувати повний асортимент колекції в представленій кольоровій гамі. Ми гарантуємо оригінальність і високу якість продукції. Додатково ви можете замовити розпил дошки потрібного розміру, проконсультуватись з питань необхідного обсягу матеріалу до замовлення. Для узгодження всіх питань телефонуйте.

Развернуть...