Терасна дошка

Терасна дошка

Компанія «Ком-Форт» виступає офіційним постачальником терасної дошки німецького виробника в Україну. Ми досконало вивчаємо якість продукції, тестуємо її на відповідність заявлених характеристик. Власне виробництво дає можливість нарізати декінг необхідних розмірів відповідно до вашого замовлення. Наші консультанти готові допомогти вам обрати будівельні матеріали, оформити замовлення на доставку терасної дошки в Києві та інші міста України.

Вартість терасної дошки

Щоб зрозуміти, як формується ціна на терасну дошку, варто з’ясувати, які є види цього матеріалу. І тут роль відіграють такі фактори і особливості:

  • Спосіб виробництва. Терасна дошка може бути пустотіла (витримує обмежені навантаження) і повнотіла (розрахована на великі навантаження.
  • Матеріал. Для виробництва можуть використовуватись: деревина, дпк (з додаванням композитів у деревинне борошно). Перший варіант більш дорогий і респектабельний. При цьому дпк матеріали не поступаються за своїми експлуатаційними характеристиками, хоча ціна такого декінга нижча.
  • Поверхня. Залежно від сфери застосування дошка терасна може бути оброблена спеціальним додатковим захистом від вологи, кліматичних змін. Дорожчою буде дошка з протиковзаючим покриттям, а також будівельний матеріал із двостороннім покриттям, фактура і малюнок яких відрізняється. На вартість також впливає колір.
  • Обробка. Купити терасну дошку можна термообробку й імпрегніровану. Обидва способи обробки надають декінгу додаткових експлуатаційних властивостей: стійкість до вологи, утворення плісняви, грибків. При цьому термообробка дошка не захищена від дії ультрафіолету, тому призначена для укладання на площадках з навісами і всередині приміщення. Другий вид покриття може виділяти токсичні сполуки, які використовуються для додаткового захисту від ультрафіолету. Тому її рекомендовано укладати на відкритих площадках.
  • Порода деревини і сорт. Чим дорожчі матеріали для виготовлення, тим вищою буде ціна палубної дошки.
  • Профіль (з бортами і без), геометрія, зріз, відсоток використаних полімерів. Відповідно до цих показників обирається сфера використання. Тому, перед тим, як купити терасну дошку, важливо з’ясувати всі її технічні характеристики.

У нас ви можете купити терасну дошку в Києві від німецького виробника для дитячих майданчиків, зон відпочинку біля дому, басейну, пірсів і причалів, сходів, садових доріжок, веранд, лоджій, балконів, декорування фасадів. Ми проконсультуємо з питань вибору, допоможемо оформити замовлення. Телефонуйте.

Развернуть...