Стільниці Werzalit by Gentas


Показано з 1 по 10 із 68 (7 сторінок)

Купити стільницю для столу Werzalit by Gentas

Стільниці Werzalit by Gentas (Київ) виготовляються на Турецькому заводі. Підприємство Gentas в 1980 році запустило власне виробництво виробів на базі ліцензії компанії Werzalit: стільниці виготовляються на основі запатентованої технології із застосуванням методики пресування, в рамках якої обробляється дерев'яна стружка і полімерна смола. Вони піддаються значному тиску і високій температурі. За рахунок подібного підходу кінцевий покупець отримує продукт, що відрізняється високим рівнем зносостійкості. Він довговічний, не обтяжений стиками і швами.

При виробництві цієї продукції використовуються позбавлені формальдегіду смоли, які відзначаються екологічною чистотою, використовуються запатентовані технології, підтверджені міжнародними сертифікатами DIN EN ISO 9001: 2000 і Українським санітарно-епідеміологічним сертифікатом, тому вироблені за цією технологією меблі дозволені до використання в дитячих і лікувальних установах.

Столешницы для стола Werzalit by Gentas

Чому варто купити стільницю для столу Werzalit by Gentas

Щоб користувач не відчував дискомфорту, важливо, щоб стільниця на стіл Werzalit by Gentas відповідала ряду вимог:

  • Гладка поверхня;
  • Високий рівень безпеки при експлуатації;
  • Екологічна безпека;
  • Простота використання та догляду.

Паралельно, виріб повинен гармонійно вливатися в інтер'єр приміщень. Крім цього, значення має міцність, структура, можливість опору механічному навантаженню, волозі, високим, низьким температурам і їх перепадам.

Цим та іншими показниками в повній мірі відповідають стільниці для столу Werzalit by Gentas, в наявності які завжди доступні на нашому сайті.

Як виробляються стільниці для кухонного столу Werzalit by Gentas

Сьогодні потенційний покупець, вирушаючи за покупкою стільниці, частіше віддає перевагу недорогому, але надійному варіанту. Стільниці від відомої торгової марки стрімко увірвалися на світовий ринок в 2000-х роках. Серед конкурентів їх виділили: надійність, простота догляду та використання.

В рамках технології використовується стружка з дерева цінних порід, яка доповнюється спеціальним поліпропіленом. Поверхня заготовки обклеюється таким чином, щоб вона була повністю покрита матеріалом. Такий підхід є запорукою довговічності, несприйнятливості до світла, вологи і високої температури. Купити стільницю для столу Werzalit by Gentas Ви можете в нашому магазині на максимально вигідних умовах!

☎ (067) 749-48-58