Стільниці для ресторану


Показано з 1 по 10 із 30 (3 сторінок)

Стільниці для ресторану: практичність та краса

Ресторан можна вважати чи не найсоліднішим із усіх доступних закладів громадського харчування, тому не дивно, що створенню ідеальної репутації, частиною якої є також внутрішнє оздоблення та предмети меблів, приділяється чимала увага; і якщо меблі для сидіння повинні бути зручними та якісними, здатними витримувати інтенсивне використання на щоденній основі, то стільниця для ресторану купити яку пропонується в даній категорії нашого інтернет-магазину «Ком-форт» для використання зі збірними столами, повинна справлятися з цими ж завданнями, а також допомагати у створенні необхідної атмосфери та з комфортом розміщувати за собою одразу кількох клієнтів.

Стільниці для ресторану представлені в нашому каталозі продукцією німецького і турецького виробництва. Реалізуємо готові вироби з наявності та під замовлення. Вартість і терміни обговорюються та визначаються при оформленні замовлення. Ціни залежать від обсягу замовлення, розмірів і типів конструкцій. Гарантуємо преміальну якість за розумною вартістю.

Якими повинні бути стільниці в ресторан?

Ресторанні меблі піддаються інтенсивним експлуатаційним навантаженням: крім столів, барні стійки, крісла, стільці знаходяться в постійному використанні, їх піддають ретельному догляду з метою підтримки в чистоті. До стільниць на стіл в ресторан пред'являються вимоги по:

  • механічній міцності;
  • зносостійкості;
  • довговічності;
  • екологічній чистоті;
  • естетичній привабливості;
  • стійкості до впливу вологи, миючих засобів;
  • стійкості до високих і низьких температур.

Вуличні стільниці для ресторану ціна яких на нашому сайті є більш, ніж доступною, зазнають впливу сезонних змін, найбільш схильні до перезволоження, тому повинні бути дуже міцними і несприйнятливими до ультрафіолету, атмосферних навантажень.

Які ми пропонуємо купити стільниці для ресторану?

У нас Ви можете замовити стільниці в ресторан або купити їх з наявності. У продажу необмежений вибір кришок для обідніх столів, барних стійок для закладів різного статусу. Реалізуємо поверхні з міцних практичних матеріалів з обробкою шпоном, пластиком, плівкою, ламіновані, виконані з рідкого каменю, в тому числі, адаптовані до експлуатації на відкритих терасах.

Серед асортименту плити в стриманій колірній гамі, однотонні і виконані в оригінальному дизайні зі складним малюнком, нанесеним за допомогою цифрового друку. Серед асортименту кришки прямокутної і округлої форми, стандартні і багатоярусні. Стильні стільниці доповнять інтер'єр кафе, ресторану, зроблять його впізнаваним.

Продукція відповідає умовам міжнародних стандартів якості та безпеки, гігієнічним нормативам, супроводжується сертифікатами відповідності.

Якщо вас зацікавила можливість купити стільниці для ресторану, якісні та презентабельні за конкурентними цінами, звертайтеся до менеджерів магазинів по електронній зв'язку або за телефонами в Києві. Охоче допоможемо вибрати комплектуючі, орієнтуючись на Ваші запити за технічними характеристиками, дизайну, беручи до уваги тип наявного у Вас підстілля.

Развернуть...