Стільниця Werzalit by Gentas D 800 мм 5744 Світлий імперадор

2110 грн.

Якщо необхідно обставити зал для відвідувачів будівлі кафе або бістро, то краще підвіконня стільниця Werzalit by Gentas 5744 Світлий імперадор купити в Києві для виготовлення столу: вони мають невеликі розміри D 800 мм, за рахунок чого займають зовсім небагато місця і в приміщенні ще залишиться простір для танцполу; виріб круглої форми має досить велику вагу, тому стіл буде стійким.

Зовні має незрівнянний вигляд за рахунок застосування дрібного наповнювача і кольорової сполучної речовини. Виробляють його за запатентованою технологією, яка має на увазі пресування деревини під високим тиском і одночасно високою температурою. В якості сполучного елементу застосовується особлива смола зі збільшеною щільністю: при заливці деревної маси не утворюється бульбашок повітря, тому стільниця виходить монолітною по всій структурі.

Вирішуючи купити ці стільниці в Києві, Ви гарантовано оснащуєте своє підприємство громадського харчування надійним і вельми корисним атрибутом, який прослужить дуже довго і збереже свій зовнішній вигляд і фізичні властивості. Матеріал не тільки легко обробляється для додання потрібної форми торця, але також має високу стійкість до будь-яких зовнішніх факторів у вигляді дощу, сонячних променів і вітру з піском.

Характеристики

Модель Стільниця Верзаліт
Країна виробник Туреччина
Матеріал виробу Верзаліт
Форма виробу Кругла
Ширина виробу 800 мм
Глибина виробу 800 мм
Товщина виробу 18 мм
Товщина капіносу 25 мм
Вага виробу 7,8 кг
Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.