Стільниця Werzalit by Gentas 600x1100 мм 3101 Білий

2770 грн.

Стільниці Werzalit- це найбільш вдале поєднання якості, надійності та вишуканості.

Потрібно виготовити комплект вуличних меблів для кафе, прийом гостей в якому буде здійснюватися під відкритим небом або в наметі? Оптимальною для цього може стати недорога стільниця Werzalit by Gentas Білий купити в Україні для столу розмірами 600х1100 мм: виготовляється вона з деревної маси, що складається з деревної стружки і смоли; виробляється методом пресування під високим тиском з формуванням плити товщиною 25-32 мм.

За своїми результуючими властивостями стільниця є дуже твердою, тому вона обов'язково зможе витримувати навіть найінтенсивніші зовнішні впливи на щоденній основі. Вони можуть бути представлені ультрафіолетовим випромінюванням, вітром з піском, перепадом температур і людським фактором. За рахунок високої щільності, навіть якщо поверхню і буде пошкоджено, то вона швидко відновлюється поліруванням. В крайньому випадку можна нанести шар лаку, тим самим, повернувши їй втрачений глянець.

Білий колір є універсальним, але все ж краще та доцільніше виглядатиме саме в приватному будинку або офісі, де є менший ризик в'їдаються забруднень. На всі стільниці надається гарантія від виробника.

Характеристики

Модель Стільниця Верзаліт
Країна виробник Туреччина
Матеріал виробу Верзаліт
Форма виробу Прямокутна
Ширина виробу 1200 мм
Глибина виробу 700 мм
Товщина виробу 20,5 мм
Товщина капіносу 35 мм
Вага виробу 9,0 кг
Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.