Стільниця Werzalit by Gentas D 800 мм 5657 Афіонський мармур

1973 грн.

Стільниця Werzalit by Gentas Афіонський мармур купити в Україні яку пропонується саме на нашому сайті за найвигіднішими цінами, чудово підходить для виготовлення дуже красивого і міцного столу. В наявності є круглі щити діаметром d=800 мм, виконані у вигляді Афіонського мармуру. Все ж це далеко не натуральний камінь. Виробляються стільниці Werzalit by Gentas з деревини методом пресування під високим тиском: саме завдяки оригінальній комбінації різних сортів і матеріалів виходить досягти необхідного результату.

Після закінчення процесу формування круглого листа виріб набуває неймовірної твердості, завдяки чому здатний витримувати колосальні навантаження, а за рахунок високої щільності – встоїть перед вологою. Більш того, стільниці рекомендовані для виготовлення вуличних меблів; столики з «мармуровими» кришками вельми популярні.

Виріб є готовою деталлю майбутнього столу, яка не зіпсується під впливом ультрафіолетових променів та інших зовнішніх несприятливих факторів. На стільницю діє гарантія виробника. Може бути доставлена по всій країні. При замовленні від декількох штук надається знижка.

Характеристики

Модель Стільниця Верзаліт
Країна виробник Туреччина
Матеріал виробу Верзаліт
Форма виробу Кругла
Ширина виробу 800 мм
Глибина виробу 800 мм
Товщина виробу 18 мм
Товщина капіносу 25 мм
Вага виробу 7,8 кг
Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.