Стільниця Werzalit by Gentas 700x1200 мм 4396 Коко боло

3210 грн.

Підвіконня стільниця Werzalit by Gentas Коко боло купити в Києві зовсім недорого, з габаритами 700x1200 мм, можна на цій сторінці нашого сайту. У каталозі Ви можете ознайомитися з товаром і його модифікаціями. Представлений формат є одним з найкращих, так як дозволяє розміститися за ним кільком людям одночасно, при цьому ніхто не буде докучати своїм сусідам.

Виробляються стільниці з дрібної деревної стружки, яка пресується в слеби певних розмірів. В якості клеючої речовини застосовується натуральна деревна смола, завдяки чому заготовка для стільниці має високу механічну міцність, що гарантує її довгий термін служби. За рахунок використання якісних компонентів стільниця має стійкість до ультрафіолетового опромінення, вологи і регулярних механічних впливів. За рахунок відсутності пір в структуру виробу не може проникнути волога, а, відповідно, матеріал набрякнути і зруйнуватися.

Ці стільниці можуть використовуватися не тільки всередині будівель під дахом, але і на вулиці. Володіють простим доглядом і коштують недорого.

Характеристики

Модель Стільниця Верзаліт
Країна виробник Туреччина
Матеріал виробу Верзаліт
Форма виробу Прямокутна
Ширина виробу 1200 мм
Глибина виробу 700 мм
Товщина виробу 20,5 мм
Товщина капіносу 35 мм
Вага виробу 14,3 кг
Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.