Стільниця Werzalit by Gentas D 800 мм 4223 Дуб рустік

1589 грн.

Підвіконня стільниця Werzalit by Gentas 4223 Дуб рустік купити в Києві для виготовлення обіднього столу діаметром D 800 мм завжди вигідно на нашому сайті, де ми представляємо готові вироби круглої форми заданих габаритів; товщина стільниці становить 25 мм, тому вона має високу механічну міцність і стійкість до навантажень.

Виготовляються дані вироби за новою сучасною технологією, суть якої полягає в застосуванні преса, здатного створювати високий тиск. В якості основного матеріалу використовується стружка та полымерны смоли, які склеюються під високим тиском і температурою. В результаті, після такого впливу виходить ідеальний за формою сформований щит, стільниця отримала безліч позитивних відгуків і замовлень на масове виробництво.

Крім пресування, виріб також покривається захисним шаром спеціальної речовини, завдяки якій стільниця буде зберігати свій яскравий колір і природну структуру протягом усього терміну експлуатації; не зіпсується під дією температур, ультрафіолету та інших факторів.

Характеристики

Модель Стільниця Верзаліт
Країна виробник Туреччина
Матеріал виробу Верзаліт
Форма виробу Кругла
Ширина виробу 800 мм
Глибина виробу 800 мм
Товщина виробу 18 мм
Товщина капіносу 25 мм
Вага виробу 7,8 кг
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.