Стільниця Werzalit by Gentas D 600 мм 4572 Венге

1408 грн.

Потрібна немарка стільниця Werzalit by Gentas Венге придбати в Україні яку для круглого столу рекомендується саме на цій сторінці нашого інтернет-магазину «Ком-форт», і яка гарантовано прослужить заявлений термін? Ми пропонуємо зовсім недорого купити в Україні щити кольору Венге, які зовні виглядають як вироби з масиву зазначеної породи деревини; темний тон виключить або істотно знизить ймовірність частого забруднення поверхні, тим самим забезпечуючи видиму чистоту меблів в цілому.

Стільниці виготовляються з натуральних матеріалів – деревної стружки яка склеюється в незбираний виріб під пресом; в кінцевому рахунку виходить дуже міцний елемент меблів, який буде зберігати свій первинний зовнішній вигляд як завгодно довго. Має простий догляд. Матеріал круглої стільниці діаметром D 600 мм виключає ймовірність пошкодження поверхні. За рахунок повної відсутності бульбашок повітря в структурі виключається ймовірність проникнення вологи, а, відповідно, і подальшого руйнування.

Такі стільниці оригінально прикрасять приміщення залу для відвідувачів і забезпечать їх зручною поверхнею для насолоди морозивом або різними смачними напоями.

Характеристики

Модель Стільниця Верзаліт
Країна виробник Туреччина
Матеріал виробу Верзаліт
Форма виробу Кругла
Ширина виробу 600 мм
Глибина виробу 600 мм
Товщина виробу 18 мм
Товщина капіносу 25 мм
Вага виробу 4,6 кг
Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.