Стільниця Werzalit by Gentas 700x1200 мм 3101 Білий

2970 грн.

Якщо Вас цікавить стільниця Werzalit by Gentas Білий купити від ООО "Ком-Форт" в Україні яку розмірами 700x1200 мм завжди можна на цій сторінці інтернет-магазину нашої компанії, щоб не бути голослівними, наведемо кілька основних аргументів на користь того, чому саме варто зробити таку покупку:

  • Матеріал. Виготовлений виключно з природних компонентів за запатентованою технологією, матеріал верзаліт, за роки свого існування на ринку, став синонімом таких слів, як «якість», «практичність» і «довговічність»; господині, в чиїх будинках з'явилася стільниця Werzalit by Gentas 700x1200 мм білий купити в Україні яку вони вирішили саме у нас, відзначають не тільки її зносостійкість, але і невибагливість у догляді.
  • Колір і форма. Виконана в білому кольорі, ця прямокутна кришка столу ідеально «впишеться» і довершить практично будь-яке стилістичне рішення, вибране Вами для інтер'єру.
  • Ціна. Аргумент, який багато хто поставив би на перше місце у списку, однак, враховуючи вищезгадані якісні характеристики, не залишається ніяких сумнівів, що ціна їм повністю відповідає!

Тож не зволікайте та робіть замовлення вже сьогодні!

Характеристики

Модель Стільниця Верзаліт
Країна виробник Туреччина
Матеріал виробу Верзаліт
Форма виробу Прямокутна
Ширина виробу 1200 мм
Глибина виробу 700 мм
Товщина виробу 20,5 мм
Товщина капіносу 35 мм
Вага виробу 14,3 кг
Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.