Expona


Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
від: 1197 грн. Серія підвіконь Expona від німецького виробника Werzalit - це можливість перетворити функціональний ..

Купити Підвіконня Werzalit Expona

Підвіконня Werzalit Expona німецького виробництва – одне з найбільш затребуваних рішень, представлених на профільному ринку, розрахованих на облаштування житлової квартири, будинку, офісного приміщення і багатьох інших об'єктів.

Віконні конструкції, доповнені підвіконнями від відомого бренду – зразок неповторного стилю, надійності і практичності; більш того, така конструкція прослужить своїм власникам протягом п’ятдесяти років – і це мінімальний термін, який озвучується виробником!

Продукція виготовляється на основі деревини і полімерних смол, які, піддаючись виробничим процесам, перетворюються в міцний матеріал з відмінними естетичними, технічними та експлуатаційними якостями; на даний момент жодна торгова марка не змогла запропонувати аналог, який би відрізнявся першокласними технічними характеристиками.

Чому варто купити підвіконня Werzalit Expona

Виробник пропонує кілька серій продукції, в якій особливої уваги заслуговує лінійка Expona – це свіже рішення для оформлення дизайну приміщення, яке буде актуальним протягом багатьох років. Це відносно нова серія, яка представлена в сучасному, необтяженому зайвими деталями дизайні. Підвіконня Werzalit Expona, купити Київ які рекомендує саме на нашому сайті, розраховані на людей з нестандартним поглядом на світ, креативних особистостей, які не сприймають буденності і нудьги: серія володіє красою і вишуканим лініями, а фронтальна кромка виготовлена в тому ж відтінку, що і вся поверхня, але також реалізується і в контрастних кольорах.

Процес виготовлення підвіконь цієї серії не відрізняється від технології виготовлення інших лінійок. Так, в якості основи використовується хвойна і листяна деревина з додаванням полімерної смоли. Під впливом преса, тиску і високої температури, виробник отримує високоміцний матеріал, з якого в подальшому виготовляють кінцевий продукт; варто акцентувати увагу на багатошаровості конструкції: верхній шар не клеять на базу конструкції, а зрощують з нею. Як результат – цілісний матеріал, який буде вирішувати поставлені завдання протягом багатьох років.

Переваги продукції

Підвіконня Werzalit Expona, ціна яких в нашому інтернет-магазині є однією з найдоступніших, володіють значним переліком сильних сторін, які виділяють їх на фоні інших моделей:

  • Однорідна структура, що сприяє опору волозі;
  • Матеріал здатний чинити опір несприятливому впливу високих і низьких температур;
  • Поверхня ідеально гладка, що дозволяє без проблем очищати її;
  • Екстремально високі і низькі температури не здатні вплинути на зовнішній вигляд і технічні властивості продукції;
  • Не псується від хімічних речовин та інших агресивних середовищ;
  • Доступна ціна робить рішення про те, щоб купити підвіконня Werzalit Expona доступним для кожного покупця, який прагне віддати перевагу бездоганній якості виробів.

Купити підвіконня Werzalit Expona Ви можете на нашому сайті. Зв'яжіться з нами, щоб отримати детальну консультацію і сформувати заявку.

Развернуть...