Підвіконня Werzalit Exclusiv Світлий дуб 415

697 грн.

Доступні варіанти


Підвіконня відтінку «Світлий Дуб» - ще один зразок актуального декоративного оформлення вікна з серії Exclusiv німецької компанії Werzalit. До переваг даного елемента можна віднести:

  • Бездоганну фактуру. Точно переданий малюнок натуральної деревини дуба виглядає актуально і благородно, органічно доповнюючи інтер'єри в сучасному і ретро-стилі.
  • Природний привабливий тон. Солом'яно-жовтий відтінок підвіконня дозволяє створити гармонійне оформлення вікна в приміщенні, оформленому в світлій гаммі.
  • Доведену міцність. Для вироби використовується верзаліт - матеріал з пресованої деревини та полімерних смол. Подібний склад має підвищену міцність до механічних навантажень і перепадів температур, екологічний і безпечний, а його поверхня зберігає колір навіть при багаторічній експлуатації.

«Ком-Форт» - офіційний постачальник продукції бренду Werzalit Deutschland GmbH. У нас ви можете купити підвіконня Werzalit Exclusiv «Світлий Дуб» в Україні будь-якого необхідного розміру з потрібним варіантом обробки торців. Зробити замовлення можна по телефону або на сайті онлайн.

На підвіконня в ширині 100 мм акційна ціна, діє до 31.12.2023.

 

Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.