Підвіконня Werzalit Exclusiv Доломіт 310

697 грн.

Доступні варіанти


На цій сторінці інтернет-магазину нашої компанії можна підвіконня Werzalit Exclusiv доломіт купити в Україні. Ми пропонуємо розумні ціни на продукцію німецького виробника, гарантуємо якість; товар володіє необхідними сертифікатами, що підтверджують відповідність виробу вимогам ГОСТів та інших документів.

Вироби в доломітовому кольорі будуть привабливо виглядати в будь-якому приміщенні, доповнюючи дизайн; модель підходить для установки в квартирах, офісах, громадських просторах.

Виробництво

Для створення підвіконь виробник задіює метод пресування і високих температур. Конструкція виготовляється з високоякісної деревини і полімерних смол; за допомогою подібної суміші вдається отримати міцний виріб, стійкий до:

  • вологи;
  • зовнішніх впливів;
  • ультрафіолетового випромінювання.

Поверхня підвіконь додатково покривається захисною плівкою, яка запобігає утворенню подряпин і тріщин на матеріалі, що продовжує термін служби виробу; монтаж конструкцій не представляє нічого складного.

Замовити підвіконня Werzalit Exclusiv в кольорі доломіт завжди можна на цій сторінці нашого інтернет-магазину – варто лише заповнити форму покупки.

На підвіконня в ширині 100 мм акційна ціна, діє до 31.12.2023.


 

Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.