Підвіконня Werzalit Exclusiv Крем 167

697 грн.

Доступні варіанти


Підвіконня Werzalit Exclusiv – результат відповідального підходу компанії до створення надійної продукції. Товари виробника відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі, відповідають встановленим вимогам ГОСТів та інших нормативів в Німеччині та Україні.

На цій сторінці нашого інтернет-магазину можна підвіконня Werzalit Exclusiv Крем купити в Україні на більш, ніж вигідних умовах: ми пропонуємо низькі ціни, здійснюємо доставку продукції.

Переваги співпраці з нами

Для виготовлення конструкцій виробник використовує деревину преміум-класу, без сучків та інших дефектів, а також полімерні смоли – склад суміші визначається в співвідношенні 75% до 25%; для отримання декоративної поверхні суміш спікають в гарячому пресі одночасно з виробом.

Переваги підвіконь преміум-класу:

  • високі показники міцності;
  • стійкість до впливу вологи і утворення плям;
  • морозостійкість;
  • збільшений термін служби.

Вироби німецького виробника міцні, здатні витримувати значні навантаження, а захисна плівка, що покриває поверхню, запобігає псуванню матеріалу, не дозволяє утворюватися тріщинам; в процесі експлуатації поверхня не вигоряє і не вицвітає.

Замовити підвіконня Werzalit Exclusiv можна на сайті нашого інтернет-магазину: за необхідності, наші консультанти готові відповісти на будь-які питання.

На підвіконня в ширині 100 мм акційна ціна, діє до 31.08.2023.

 

Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.