Exclusiv


Показано з 1 по 10 із 16 (2 сторінок)

Підвіконня Werzalit Exclusiv

Підвіконня Werzalit, купити Київ яке рекомендує саме в нашому інтернет-магазині – продукт німецького виробника, який розробляє і виготовляє товари за власною запатентованою технологією. Для виробництва використовується деревина дрібної фракції, що складається з хвойних і листяних порід дерев, що ростуть в екологічно чистих куточках Німеччини.

Деревина змішується з полімерними смолами, далі піддається впливу преса під високим тиском і певними температурами; процес піддається багатоетапному контролю, в рамках якого відстежується якість заготовок і кінцевої продукції. Як результат – монолітна сировина підвищеної щільності, яка не боїться впливу високих і низьких температур, їх перепадів. Також матеріал легко витримує вплив хімічних речовин і значне механічне навантаження.

Чому варто купити підвіконня Werzalit Exclusiv

Werzalit Exclusiv – серія класичних підвіконь, які розроблені спеціально для використання в житлових приміщеннях. Це найбільш затребувана і популярна лінійка, яка може похвалитися капіносом витонченої форми – відмінна риса продукції.

Підвіконня Werzalit Exclusiv, ціна яких на нашому сайті є досить демократичною, представлені в різноманітних колірних рішеннях. Стилізовані під натуральний камінь і дерево, є відмінним вибором на користь теплого, затишного і практичного інтер'єру в житловому приміщенні.

За допомогою підвіконь серії Ексклюзив вдається результативно перетворити внутрішній простір, при цьому роблячи мінімальні фінансові вкладення. З їх допомогою можна доповнити класичний, сучасний стиль, задавши стриманий і елегантний тон.

Передові технології, що застосовуються для виготовлення продукції, мають на увазі досить високі вимоги до компонентів, що застосовуються для виготовлення віконної конструкції і її подальшої установки. І підвіконня тут грає першорядну роль, адже саме ця деталь зобов'язана витримувати значне навантаження. На цей компонент впливає холод і висока температура і, через неминуче утвореної вологи і конденсату, експлуатаційні можливості підвіконь зобов'язані витримувати подібні навантаження. Продукція від провідної торгової марки в повній мірі відповідає подібним вимогам, доповнюється сертифікатами якостями.

Переваги

Популярність цієї продукції обумовлена також наступними властивостями:

  • Стійкістю до негативного впливу вологи;
  • Підвищеним рівнем міцності на вигин;
  • Стійкістю до фізичного тиску;
  • Здатністю поверхні на роки зберігати свою привабливість;
  • Невимогливістю у догляді – легко очистити забруднення спеціальним засобом або вологою губкою;
  • Стійкістю до впливу ультрафіолетових променів;
  • Стійкістю до розтріскування та крихкості через тепло, яке виділяють опалювальні прилади.

Елегантний дизайн, який зробить його родзинкою будь-якого інтер'єру, є ще одним аргументом на користь того, щоб купити підвіконня Werzalit Exclusiv! Замовити продукт можна прямо зараз, зв'язавшись з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Развернуть...