Підвіконня Werzalit Compact Бетон 320

697 грн.

Доступні варіанти


Сьогодні текстура бетону особливо популярна в сучасних інтер'єрах. Прагнучи підтримати тренд concrete surfaces ( «бетонні поверхні»), німецький виробник Werzalit Deutschland включив підвіконня подібного дизайну в колекцію Compact. У числі найбільш привабливих характеристик виробу можна назвати:

  • Модну фактуру. Неоднорідні розлучення, шорсткість і ретельно підібраний сірий відтінок бездоганно імітує бетонну поверхню.
  • Затребуваний дизайн. Завдяки висоті всього 18 мм і злегка скошеного краю підвіконня не виглядає громіздким і органічно вписується в інтер'єри, оформлені в найактуальніших стилях - в тому числі мінімалізм і лофт.
  • Безпроблемна експлуатація. Надійна установка і властиві верзаліт міцність, стійкість до навантажень і простота догляду дозволяють виробам служити роками.

Клієнти компанії можуть купити підвіконня Werzalit Compact «Бетон» в Україні, вибравши в нашому каталозі ширину і варіант обробки торців - меламиновую або ABS-кромку. Замовлення можливий по телефону або через сайт.

На підвіконня в ширині 100 мм акційна ціна, діє до 31.12.2023.


 

Развернуть...
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.