Compact


Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Підвіконня Werzalit Compact: колекція, варта Вашої уваги!

Серія Compact від німецької компанії Werzalit – це витончені підвіконня, реалізовані в приємному для ока дизайні та сучасній практичній формі: для них характерні витончені лінії, гладка поверхня, яка легко піддається очищенню, однотонні кольори і різні декори, покликані привнести в приміщення особливу, теплу і затишну атмосферу.

Підвіконня Werzalit Compact, ціна який в нашій компанії «Ком-Форт» є однією з найкращих в інтернеті, представлені в кольорах, які легко доповнять інтер'єр практично будь-якої стилістики; вони стануть ефектним компонентом, здатним прикрасити офіс або квартиру – цей продукт не розчарує навіть найвимогливіших покупців!

Стандартна модель серії Компакт – володарка характерної фаски на передній кромці, стильного дизайну, який був і залишиться актуальним на тривалий проміжок часу.

Підвіконня Werzalit Compact: особливості виготовлення

Торгівельна марка Werzalit займається виробництвом різної продукції, включаючи підвіконня Werzalit Compact, купити в Києві які радить саме в нашому інтернет-магазині: серія має стильний зовнішній вигляд, але крім естетичної частини, вона має відмінні технічні та експлуатаційні характеристики.

Для виготовлення продукції використовується фірмова технологія, а подрібнена деревина змішується з полімерними смолами і пресується; підсумковий матеріал знаходить підвищену міцність, стійкість до механічного тиску, а вся продукція володіє ідеально гладкою поверхнею, що забезпечує високу гігієнічність.

Термін служби підвіконня становить не менше 50 років, і часто перевищує цей показник. Більш того, виробник надає 25-річну гарантію на весь асортимент. Серед сильних сторін підвіконь Верзаліт Компакт можна виділити:

  • Щільна структура, яка робить матеріал стійким в несприятливому впливу вологи;
  • Матеріал не псується від постійного впливу ультрафіолету і тепла, яке видають опалювальні прилади;
  • Несприйнятливість до агресивних середовищ, наприклад, миючих і чистячих засобів;
  • Опірність будь-яким кліматичним змінами (перепади температур, екстремально низька або висока температура);
  • Продукція виготовлена з екологічно чистого матеріалу, а, значить, може експлуатуватися в будівлях житлового фонду і комерційної спрямованості.
  • Екологічно безпечні підвіконня рекомендовані до установки в квартирах, офісах, дитячих і лікувальних установах та ін.

Виробник з максимальною відповідальністю підходить до розробки і виробництва товарів, постійно контролює кожен з етапів виготовлення, гарантує: вирішивши купити підвіконня Werzalit Compact, Ви купуєте продукцію, розраховану на десятиліття експлуатації!

Ціна на підвіконня Werzalit Compact повною мірою відповідає бездоганній якості продукції. Впевнені, роблячи вибір на користь товарів від німецької торгової марки, Ви точно не розчаруєтеся. Зробити замовлення на вподобану модель можна прямо зараз, зв'язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Развернуть...