Показано з 1 по 10 із 21 (3 сторінок)
від: 1035 грн. Серія підвіконь Expona від німецького виробника Werzalit - це можливість перетворити функціональний ..
від: 1824 грн. System - ексклюзивна серія підвіконь від німецького бренду Werzalit. Представлені в колекції рішення..

Зробити правильний вибір - це найважливіше серед колосального розмаїття будівельних і оздоблювальних матеріалів. Сьогодні особливою популярністю користується продукція всесвітньо відомої німецької компанії Werzalit (Верзалит). Саме компанія Werzalit (Верзалит) у виробництві використовує унікальний і єдиний в своєму роді метод пресування добірної деревної стружки з полімерними смолами, тому вся продукція Werzalit (Верзалит) - це перш за все безпека, якість, естетичність і практичність. І підвіконня Werzalit (Верзалит) цього явне підтвердження. Ось уже понад 40 років компанія Werzalit (Німеччина) виготовляє підвіконня запатентованим методом пресування під високим тиском добірної деревної стружки (70% - бук і хвоя) і полімерних смол (30%). Так виходять найнадійніші, монолітні, щільні і екологічно чисті підвіконня, які не бояться вологи, перепадів температурних режимів і механічних впливів.

Підвіконня Werzalit унікальні тим, що вважаються "теплими", як і підвіконня з дерева, але повністю позбавлені головного недоліку останніх - розсихання, загнивання, розтріскування і порушення геометрії через кілька років. Пластикові підвіконня  теж мають свої недоліки, вони можуть виділяти токсичні речовини і пасують перед механічними діями. Навряд чи в пошуках товару варто економити на здоров'ї і красі, адже в підсумку можна сильно продешевити.

Підвіконня Werzalit універсальні, вони можуть гармонійно поєднуються як з пластиковими, так і з дерев'яними вікнами.

 

Переваги підвіконня Werzalit:

Вологостійкість
Морозостійкий до -50 °С
Жаростійкість до +90 °С при постійному та до +180 °С при короткочасному впливі
Міцний
Стійкий до пошкоджень
Стійкий до впливу ультрафіолету
Стійкий до попелу від цигарок
Стійкий до виникнення плям від харчових продуктів
Стійкий до будь-яких миючих засобів
Простий в обробці та монтажі, легко миється
Приємний на дотик, володіє теплом деревини
Виготовляється з добірної натуральної деревини
Екологічно чистий продукт
Сертифікований PEFC

Підвіконня Werzalit: ціна, доступна завжди!

Підвіконня Werzalit – це еталонна німецька якість, довговічність, візуальна привабливість та багатий вибір декоративного оформлення від підприємства, яке вже більше 40 років демонструє конкурентні переваги: практичні, невибагливі підвіконня верзаліт гармоніюють з дерев'яними рамами та склопакетами з ПВХ. Випускаються в різноманітній колірній гамі, з облицюванням, що реалістично імітує природний камінь, деревину, пробку, кварц. Підвіконня Werzalit представлені на ринку в п’яти різних лінійках.

Гарантія надійності

Werzalit® сьогодні – німецьке підприємство, що займає лідируюче положення у виробництві високоякісних підвіконь, підлогового покриття, вентильованих фасадів, систем обробки балконів, а також стільниць.

У виробництві підвіконня Верзаліт, ціна якого на нашому сайті приваблює все більше охочих, використовується дрібна деревна стружка, переважно бука і дерев хвойних порід, яка склеюється за технологією гарячого пресування: тонко подрібнена деревина пресується разом з високоякісними дуропластовими смолами при високій температурі і під високим тиском. Матеріал характеризується високою щільністю, твердістю, за рахунок яких володіє винятковою механічною міцністю, стійкістю до утворення подряпин. Повнотілі підвіконня Werzalit, ціна яких більш приваблива, ніж дерев'яних або кам'яних, мають очевидні переваги:

  • довговічність;
  • стійкість до вогкості, температурних впливів;
  • екологічна чистота;
  • несприйнятливість до ультрафіолету;
  • простота догляду;
  • можливість миття за допомогою дезінфікуючих складів;
  • легкість монтажу.

До того ж, гладкі підвіконня Werzalit відштовхують вологу – з них легко змиваються сліди чаю, кави, соків, фруктів.

Розміри, монтаж

Наш сайт пропонує підвіконня Werzalit Київ, довжина дошки якого коливатиметься від 4,25 до 6 м, та шириною від 10 до 60 см; підвіконня цієї марки випускаються з одно- або двостороннім носиком, товщина якого варіює від 18 до 34 мм.

Монтаж підвіконня Werzalit виконується за допомогою клею на основі поліуретану, або з використанням консолей і кріпленням шурупами:

  • короткі дошки довжиною до 3 м встановлюють також на монтажну піну або скоби;
  • довгі підвіконня (більше 3 м) краще монтувати встик.

Між елементами залишають зазор від 4,5 мм (1,5 мм на пог. м), який маскують профілем в колір дошки. У місцях примикань дошки до відкосів також передбачають невеликий зазор для компенсації теплового розширення.

Вартість

На підвіконня Верзаліт ціна в Києві відносно невисока: вони дешевше кам'яних чи дерев'яних аналогів, а сама ж вартість залежить від модифікації, розмірів, декоративного оздоблення виробів. Ми продаємо підвіконня за конкурентними цінами, пропонуємо професійний монтаж з видачею гарантій, то ж дзвінок з приводу замовлення підвіконня з такого чудового матеріалу, який Ви не наважувалися зробити до цього часу, варто зробити нам вже сьогодні!