Werzalit by Gentas


Показано з 1 по 10 із 12 (2 сторінок)

Підвіконня Werzalit by Gentas: ціна, яка повністю відповідає якості!

В даній категорії нашого інтернет-магазину пропонується підвіконня Werzalit by Gentas купити доставкою по Україні – реалізуємо підвіконня турецького виробництва, а також надаємо послуги професійного монтажу підвіконних дощок, гарантуємо справжність продукції, її відповідність вимогам міжнародних стандартів якості та безпеки.

Характеристики, переваги

Неважливо, чи йде будівництво нової споруди або реконструкція старої, з точки зору будівельників, підвіконня повинно відповідати найвимогливішим будівельним стандартам і архітектурним домаганням. Підвіконня Werzalit by Gentas, ціна Київ якого – більш, ніж доступна на нашому сайті, виробляються згідно запатентованої у всьому світі технології і відповідають найвищим технологічним і естетичним вимогам відповідно до європейських і світових стандартів; результат – незмінна якість підвіконь Werzalit, що володіють унікальними функціональними перевагами.

Практично всім виробникам вікон добре відомі підвіконня Werzalit, які успішно зарекомендували себе на українському і світовому ринках. Цей товар незмінно користується підвищеним попитом. Чому?

Недорогі турецькі підвіконня Werzalit by Gentas Київ виготовляються за ліцензією власника бренду – німецької компанії Werzalit. Їх виробляють за технологією гарячого пресування з дрібної деревної стружки і полімерних смол. Підвіконня Werzalit Туреччина характеризуються:

  • високою щільністю, твердістю;
  • довговічністю;
  • зносостійкістю;
  • стійкістю до температурних навантажень;
  • невибагливістю в догляді.

Красиві підвіконні дошки Верзаліт від Гентас відрізняються гладкою поверхнею. Вони не сприйнятливі до агресивних середовищ, не вигоряють на сонці, не бояться вогкості, тому їх можна встановлювати у вологих, неопалюваних приміщеннях, мити із застосуванням дезінфікуючих засобів.

Практичні підвіконня Werzalit Gentas в Україну поставляються в різному декоративному оформленні, всіма ходовими типорозмірами. Покриття дощок реалістично імітують масив дорогих порід, природний камінь (мармур; у продажу також білі елегантні підвіконня. Багатий вибір оформлювальних рішень дозволяє підібрати дошки, що гармонійно вписуються як в класичні, так і оригінальні інтер'єри.

Облицювання підвіконь Gentas Werzalit виконується спеціальним папером з клеєм на основі меламіну. Багатошарове покриття з натуральними акриловими фарбами зміцнюється на основі методу сушіння в печі – таким чином дошка ламінується, при цьому основа і облицювання зв'язуються воєдино; тверде облицювання не дряпається, не боїться високих температур, відштовхує забруднення, від фарбувальних рідин на ній залишаються сліди.

Ціна на підвіконня

Купити підвіконня Werzalit by Gentas у нас можна на досить вигідних умовах – вартість підвіконь виробництва Туреччини стартує від 340 грн. за пог. м.; ціна залежить від конструкції дошки, обраного способу обробки торців. У нас лояльні розцінки на продукцію та послуги. Придбати підвіконні дошки можна через сайт, для чого необхідно оформити заявку стандартного зразка. Ціна визначається автоматично після заповнення форми.

Звертайтеся, допоможемо вибрати підвіконня з урахуванням Ваших уподобань, швидко розрахуємо орієнтовну вартість замовлення!

Развернуть...