Показано з 1 по 10 із 36 (4 сторінок)
від: 1197 грн. Серія підвіконь Expona від німецького виробника Werzalit - це можливість перетворити функціональний ..
від: 2984 грн. System - ексклюзивна серія підвіконь від німецького бренду Werzalit. Представлені в колекції рішення..

Верзалітові підвіконня Київ – практичні і невибагливі вироби, представлені на ринку 5-ма лініями, які випускають в різній колірній гамі, з облицюванням, максимально наближеним до природних матеріалів; продукція гармонійно поєднується з пластмасовими склопакетами і дерев'яними рамами.

Чому варто купити верзалітові підвіконня?

Конструктивний елемент підвіконня Werzalit відрізняється такими характеристиками:

  • привабливий зовнішній вигляд;
  • довговічність;
  • висока німецька якість;
  • великий вибір декоративного оздоблення;
  • у процесі виробництва використовуються натуральні матеріали;
  • стійкість до температурних перепадів і механічних пошкоджень;
  • не вигоряє на сонці;
  • стійкість до утворення харчових плям;
  • простота в догляді, допускається їх очищення будь-якими миючими засобами;
  • легкість монтажу.

Вибираючи верзалітові підвіконня, ціна Київ яких – одна з найкращих на нашому сайті, колірне рішення потрібно підбирати так, щоб елемент гармоніював із загальним інтер'єром.

Особливості виробництва

В процесі виготовлення верзалітових підвіконь в Києві застосовують деревну крихітну стружку, утворену, в основному, з хвойних дерев або бука, а далі її склеюють методом гарячого пресування; в якості з'єднуючого компонента використовують полімерну смолу.

Вироби Werzalit мають високу твердість і щільність, в зв'язку з чим конструкція має чудову механічну міцність. Якісні верзалітові підвіконня, ціна яких більш помірна, ніж на кам'яні або дерев'яні конструкції інших виробників, користуються великою популярністю у споживачів. Вартість продукції Верзаліт обумовлена розміром, модифікацією і декоративною обробкою.

Якість матеріалу говорить сама за себе: матеріал Werzalit® в обробці поводиться як дерево, проте за технічними показниками набагато вище і витриваліше натуральної деревини. Усі вироби на підприємстві виробника проходять суворий і ретельний контроль якості за багатьма параметрами: в лабораторії і на відкритих випробувальних стендах, в умовах морозу, сонця і тропічної вологості, цілодобово і протягом багатьох років, - так створюється продукт, що гарантує чудовий захист, як в будинку, так і навколо нього.

Розміри конструкції

Наша компанія дає можливість підібрати підвіконну дошку з необхідними параметрами: ширина елементів варіюється в межах 10-60 см, а діапазон довжини становить 4,25-6 м; верзалітові вироби виготовляють з одно- або двостороннім загином, товщина якого знаходиться в межах 18-34 мм.

Фірма ТОВ «Ком-форт» пропонує верзалітові підвіконня купити за конкурентними цінами, а наші фахівці проведуть професійний монтаж з наявністю гарантій. Придбати конструктивні віконні елементи можна на сайті, попередньо оформивши стандартну заявку. Після заповнення форми визначиться ціна в автоматичному режимі. То ж не зволікайте і оформлюйте замовлення, зв’язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом, вже сьогодні!

Развернуть...