Встановлення підвіконня
Встановлення підвіконня


Установка підвіконь: недорого та професійно

Якщо Ви не знаєте самі, як встановити пластикові підвіконня, замовлений нашими майстрами монтаж – це професійна якість, оперативність та гарантія благополучної експлуатації віконного блоку. Ми монтуємо підвіконні дошки з пластика, верзаліту, дерева та інших матеріалів, а на виконані роботи надаємо офіційні гарантії; допоможемо визначитися з типом і шириною підвіконня.

Як встановити підвіконня: правила установки

Заміна підвіконня в житлі може бути виконана за різних обставин: частіше за все, подібні роботи виконуються в процесі ремонтування приміщення або заміні нових вікон, в деяких випадках – через те, що вони деформувалися або поверхню покриття було пошкоджено.

При заміні елемента слід подбати про те, щоб установка нового підвіконня була якомога більш щільною, завдяки чому зберігатиметься тепло в приміщенні, а про запотівання вікон чи утворення конденсату можна буде забути; нарешті, підставка для квітів чи інших предметів – досить оригінальний спосіб використання підвіконня.

Яку поверхню вибрати?

Найпопулярнішими варіантами сьогодні є пластикові, але також можна зустріти моделі з дерева, каменю, металу, бетону, ДСП. Насправді, немає ніякої різниці між усіма поверхнями – їх слід підбирати виходячи з дизайну приміщення і власних уподобань.

Вартість установки підвіконня

Вартість установки підвіконь залежить від того, як встановити підвіконня, тобто, обраного способу його кріплення, виду дошки, обсягів робіт. Вибір способу монтажу підвіконь залежить від типу і розмірів підстави, розташування віконного блоку, наявності радіатора опалення під вікном, передбачуваної вагового навантаження.

Підвіконну дошку кріплять:

  • за допомогою клею;
  • на монтажну піну;
  • з використанням консолей, скоб.

Вартість монтажу підвіконня вимірюється в пог. м, і в Києві стартує від 350 грн. Ми реалізуємо підвіконня гарантованої європейської якості, в тому числі з установкою «під ключ». У нас доступні ціни на продукцію та конкурентні розцінки на послуги кваліфікованих майстрів; на великі обсяги надаємо знижки.

Переваги професійного монтажу

Правильно встановлене підвіконня – це не тільки візуальна привабливість: професійний монтаж має на увазі вибір матеріалів, найбільш підходящого до умов способу кріплення дошки з тим, щоб забезпечити ефективний захист приміщення від опадів, пилу, холодного повітря, зовнішніх шумів, виключити ймовірність промерзання віконного блоку.

При установці підвіконня майстри ретельно готують підставу, використовують будівельний рівень для контролю горизонталі, професійні утеплювачі, заглушки, нащільники, планки та інші елементи. Якщо необхідно, фахівці демонтують стару дошку, виконають підсилення підстави або вирівняють її. Роботи проводяться згідно вимог будівельних норм, стандартів безпеки та з обов'язковим дотриманням регламенту (черговість операцій, тимчасові інтервали).

Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону або електронною поштою, щоб отримати вичерпну інформацію щодо реалізованої нами продукції, попередній розрахунок ціни за метр пог. на установку підвіконня з матеріалами або без.

Развернуть...