Danke


Показано з 1 по 10 із 19 (2 сторінок)

Підвіконня Danke – продукція вітчизняного виробничого підприємства, яке за роки існування заслужило репутацію надійного виробника на ринку оздоблювальних і будівельних матеріалів.

Особливості виробництва

В результаті впровадження новітніх рішень і використання виключно високоякісної імпортної сировини, українською торгівельною маркою створені підвіконня Danke, ціна яких радує клієнтів. Це конструкції з акриловим глянцевим покриттям, що задовольняють сучасних споживачів за всіма параметрами. Виробництво модулів здійснюється на німецькому високотехнологічному обладнанні, а кожну стадію виробничого процесу контролюють вітчизняні майстри.

Конструктивні віконні елементи мають унікальну запатентовану конструкцію, що гарантує високу міцність товару при досить невеликій його вазі. Крім надійності, система захищає виріб від усадки сировини – труднощів, з якими стикаються пластикові моделі. Підвіконня Danke, купити Київ які рекомендує саме у нас, покривають спеціальним ламінатом, розробленим німецькою компанією; ламіноване покриття має глянцеву поверхню і високий ступінь міцності.

Чим відрізняються підвіконня Danke від аналогів?

Продукція Danke виграє за якістю у низки моделей іншого типу – підвіконні дошки мають ряд практичних переваг:

  • великий вибір кольорів, що максимально імітують природні матеріали;
  • у виробничому процесі задіяно екологічно чисту сировину, що не створює шкідливого впливу на людський організм;
  • підвищена міцність, що дає можливість розміщувати на виробах великі вазони з квітами або інші предмети інтер'єру;
  • не пошкоджуються харчовими відходами або попелом від сигарет;
  • термо- і вологостійкість;
  • не піддаються впливу ультрафіолету;
  • стійкість до різних механічних пошкоджень;
  • простий догляд: для чищення допускається використовувати будь-які агресивні засоби для прибирання; очищати поверхню від пилу рекомендується невеликий сухою серветкою.

Чому купити підвіконня Danke – отримати стильний і надійний віконний елемент?

Підвіконня Данке в Києві, що мають покриття під натуральні матеріали – хороша альтернатива продукції з дерева або мармуру. Оригінальна конфігурація переднього краю візуально розширює розмір декоративного віконного елемента, а імітація природної сировини поєднується в інтер'єрі з дерев'яними або пластиковими вікнами; рекомендується проводити експерименти і комбінувати підвіконні дошки з підлогою, меблями або стінами.

Купити підвіконня Danke в Києві пропонує наша фірма «Ком-форт». Для уточнення нюансів замовлення або отримання необхідної інформації відносно оформлення замовлення, варто зателефонувати за вказаними на сайті телефонами – досвідчені консультанти усю необхідну інформацію та дадуть відповіді на питання найвимогливіших клієнтів.

 

Развернуть...