Alber


Показано з 1 по 10 із 32 (4 сторінок)
від: 1200 грн. Хочете купити підвіконня Alber Білий мат в Україні? ТОВ «КОМ-ФОРТ» готовий запропонувати..
від: 1320 грн. Білий дерев'яний підвіконня - затребуване рішення при оформленні інтер'єрів в таких стилях я..
від: 1320 грн. Білий дерев'яний підвіконня - затребуване рішення при оформленні інтер'єрів в таких стилях я..

На сучасному ринку виробів варто виділити підвіконня Alber від вітчизняного виробника: продукція має чудові технічні характеристики і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.

Особливості виготовлення

Конструкцію з дерева виробляють простим способом на автоматизованому інноваційному німецькому обладнанні.

Завдяки цьому в процесі виробництва можна відстежити точні геометричні параметри на кожній стадії виробництва. В якості основи використовують зроблену з берези або вільхи міцну плиту. Ця основа надалі покривається австрійської плівкою Egger, яка надає підвіконню оригінальний зовнішній вигляд, а також на 100% імітує структуру і колірну гамму дерева або каменю.

Єдине підвіконня у якого максимальна ширина 1200мм. Ріжемо будь-які розміри, терміни виконання замовлення 7-10 днів.

Максимальна довжина підвіконня 5450 мм при ширині 1200мм. Капінос може бути під прямим кутом, напівкруглий, фігурний або повністю зрізаний. Тому Альбер підвіконня - ідеальний варіант для любителів широких підвіконних дощок.

Переваги конструктивних віконних елементів Alber полягають в наступному:

  • висока міцність;
  • вологостійкість;
  • використання в процесі виробництва лише натуральної сировини;
  • стійкість до механічних пошкоджень завдяки новітнім методам виготовлення;
  • довговічність;
  • не піддається впливу ультрафіолету;
  • стійкість до температурних перепадів;
  • простота в догляді: допускається його очищення будь-якими засобами побутової хімії.

Деревний масив, в своїй більшості, може досить серйозно постраждати, зіткнувшись з водою, конденсатом і т. д., однак, сучасні способи обробки, лаки та покриття здатні зробити практично будь-який деревний масив стійкими і якісними. Крім того, фахівці з деревообробки розробили спосіб, як не допустити деформацію конструкції, адже дерево є природним матеріалом – він полягає в комбінованій побудові виробу.

Парадоксальність ноу-хау компанії Alber полягає не тільки в надійній системі створення високоякісних, привабливих підвіконь з натурального дерева, а й в тому, що на підвіконня Alber ціна – більш, ніж демократична!

Наша фірма «Ком-форт» пропонує купити підвіконня Alber в Києві за прийнятною вартістю. Наші досвідчені менеджери нададуть кваліфіковану консультацію, для чого потрібно зателефонувати за вказаними телефонами; на самому ж сайті клієнти мають можливість залишити свою заявку, заповнивши запропоновану форму.

 

 

Развернуть...