• Прямі постачальники продукції заводів Werzalit Deutschland GmbH і Gentas Group
 • Безкоштовна порізка та доставка по Києву
 • Своє виробництво, виконуємо не стандартні замовлення
Відлив з алюмінію Алюрон (під замовлення)
Відлив з алюмінію Алюрон (під замовлення)


Алюмінієві віконні відливи

Віконні відливи є обов'язковим елементом, як для вікон, так і балконів, лоджій. Вони не лише оберігають від проникнення води всередину приміщення, але і є важливим елементом дизайну.

Для виробництва алюмінієвих відливів використовується сировина провідних європейських виробників, зокрема, пофарбований у фабричних умовах алюмінієвий лист товщиною 2 мм.

Для алюмінієвих відливів характерна стійкість:

 • до тривалого впливу атмосферних опадів та корозії
 • до  перепаду температур від –40°С до +80°С;
 • до механічного впливу (стирання і подряпин).

Лакове покриття поверхні не змінює колір протягом тривалого періоду експлуатації і забезпечує високий захист від пилового забруднення, а також хорошу очистку поверхні водою.

У відповідності з європейськими стандартами для додаткового захисту поверхню алюмінієвих відливів покривають поліетиленовою монтажної плівкою, яка забезпечує захист поверхні при монтажі відливів або при проведенні будівельних робіт і може бути видалена навіть після повного завершення ремонтних робіт.

Стандартні типорозміри алюмінієвих віконних відливів:

 • Довжина–6000 мм
 • Ширина– 195-380 мм

 

Алюмінієві віконні відливи Алюрон

Алюміній: системні профілі ALURON спресовані з високоякісних конструкційних сплавів, які відповідають найвищим вимогам. Виробництво профілів здійснюється з урахуванням новітніх стандартів DIN.

Анодування: при анодуванні поверхню ушляхетнюється за рахунок електролітичного освіти захисних оксидів. Завдяки цьому досягається дуже висока корозійна стійкість з одночасним поліпшенням механічних властивостей.

Порошкове покриття: доведена до досконалості попередня хімічна обробка в відповідно до стандарту Qualicoat гарантує дуже хорошу адгезію і міцність покриття.
За запитом ми пропонуємо профілі в будь-якому кольорі по карті RAL, NCS і деревних декорах.

Торцеві заглушки виготовляються з матеріалів нового покоління зі значно більш високою стійкістю до температури, УФ-випромінювання і старіння.

За запитом можливі спеціальні кольори

 

Чому купити відливи Алюрон на вікна в нашому інтернет-магазині – правильне рішення?

Відливи на вікна Aluron – це частина віконної обробки, декоративне покриття навколо краю вікна, яке захищає місце його кріплення до стіни та запобігає потраплянню протягів і вологи в будинок.

Алюмінієві відливи, які виготовляє польська компанія Aluron, зарекомендували себе протягом багатьох років, пропонуючи безліч переваг для домовласників:

 • по-перше, це допоможе захистити фасад Вашого будинку від вологи і цвілі;
 • по-друге, це покращує ізоляційну здатність Вашого вікна, а також захищає його: відливи віконні Алюрон допомагають запобігти витоку тепла з дому, а також від вологи, конденсату і повітря, що просочуються всередину і пошкоджують Ваше вікно або будинок;
 • чудовий захист від атмосферних впливів для кам'яної кладки і парапетів у віконних і дверних зонах, підвищена ефективність якого досягається за рахунок закругленої конструкції краю.
 • звукопоглинаючі смуги для помітного зниження шуму при дощі включають в себе торцеві кришки для акуратної обробки.

Якщо Ви вирішите купити відливи Алюрон на вікна, ці алюмінієві конструкції забезпечуватимуть низьке технічне обслуговування і довговічну обробку, на відміну від дерев'яної обробки, яка може поглинати воду або заражатися термітами; алюмінієва обробка міцна і дуже добре витримує негоду.

Ми пропонуємо купити відливи Aluron в двох варіантах дизайну – Softline та Classic – вироби від польського бренда, який гарантує високу якість і довговічність. На відміну від нестабільних тонких металевих відливів, ці екземпляри виробляються з використанням металургійного процесу екструзії високоякісного алюмінієвого сплаву. Всі відливи мають товщину до 2 мм., а завдяки сучасній технології виробництва, відливи виробництва ALURON характеризуються:

 • жорсткістю конструкції;
 • ідеальною довговічністю;
 • стійкістю до механічних пошкоджень.

ALURON гарантує виняткову герметичність, максимальну якість і надійність своєї продукції.

Пропозиція ALURON включає в себе не тільки базовий продукт, але і широкий асортимент аксесуарів, таких як ковпачки, прокладки, гвинти з нержавіючої сталі, герметичні затискачі, пристосовані для гвинтів.

Різноманітність колірних варіантів

Стандартна пропозиція включає в себе сім основних кольорів:

 • порошкове покриття: RAL 9016 (дорожньо-білий), RAL 8017( шоколадно-коричневий), RAL 8019 (сіро-коричневий);
 • анодований: коричневий, оливковий, сріблястий, золотий.

Відливи віконні Алюрон ціна яких на нашому сайті є більш, ніж доступною, також доступні в широкому діапазоні кольорів RAL. Різноманітність кольорів створює необмежені дизайнерські можливості і допомагає поєднувати підвіконня з вікнами і з усім фасадом будівлі.

Класична система відливів виділяється тим, що:

 • має кутову форму профілів;
 • різну ширину відливів: від 50 до 380 мм
 • екструдовані профілі високої жорсткості
 • широкий асортимент аксесуарів, включаючи відливи для фасадів термо-типу.