Відливи

Відливи для пластікових вікон від «Ком-форт»

Якщо рішення купити відливи на вікна привело Вас на цю сторінку нашого інтернет-магазину, то можете вважати, що вони успішно закінчилися, адже нам є, що запропонувати клієнтам, які, в прагненні знайти доступний по ціні виріб, не йдуть на компроміс із якістю. Відливи на вікна – обов'язкова складова фасаду, яку встановлюють на виступаючих частинах стін або уздовж нижньої віконної частини. Вибір таких елементів дуже важливий, адже вони захищають будинок від потоків дощу, а стіни – від появи цвілі і вогкості.

Установка виробів

Встановлювати відливи віконні необхідно з особливою точністю, тому оскільки кут їх нахилу повинен бути чітко відміряний не більше ніж на 100; при такому ухилі з нього добре стікає вода, а дощові краплі не будуть стукати гучними ударами об підвіконня. Вироби виготовляють з різних матеріалів:

  • алюмінію;
  • металопластику;
  • дерева;
  • сталі оцинкованої.

Вибір водовідливу залежить від бажань клієнта і його фінансових можливостей.

Як замовити відливи?

У стандартних панельних будинках існують певні розміри вікон, тому при замовленні віконних виробів можна відразу замовити відливи віконні ціна яких в нашому інтернет-магазині, в комплекті з рештою фурнітури, є більш, ніж доступною.

Якщо потрібно встановити відливи в приватному будинку, де є нестандартні параметри, то для проведення точних вимірів рекомендується запросити замірника. У більшості випадків водовідливи беруть на 10 см більше, тому як їх згодом для дотримання гарної герметичності загинають. Поверхня, на якій розташовують складові віконних конструкцій, вирівнюють і обробляють спеціальною гідроізоляційною целюлозною стрічкою.

Призначення відливів

Крім функціонального значення, зливні конструкції часто грають декоративну роль, завершуючи повний образ фасадної частини будинку:

  • водовідливи з оцинкованої сталі можуть мати різну конфігурацію і їм надають всіляких відтінків;
  • металопластик служить довго, але не відрізняється різноманітністю забарвлень;
  • алюмінієві варіанти володіють довговічністю і не піддаються корозії.

Особливості монтажу та виготовлення

Відливи для пластікових вікон складаються з робочої поверхні зливу і 2-х загинів, один з яких повертається під раму вікна в спеціальне поглиблення і фіксується саморізами до підвіконної частини.

Якісно монтувати відливи в Києві здатні фахівці нашої компанії «Ком-форт». Досвідчені працівники виконають установку з дотриманням технології і з урахуванням всіляких нюансів, адже неправильно встановлені водовідливи можуть в майбутньому викликати промерзання, протяги або скупчення води, що негативно впливає на конструктивні віконні елементи і зменшує їх час служби. Продукцію виготовляють на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій.

Наш інтернет-магазин пропонує придбати відливи, ціна яких доступна для споживачів з різними фінансовими можливостями. Для уточнення тонкощів замовлення і вирішення всіх виникаючих питань слід звернутися до досвідчених менеджерів, зателефонувавши за вказаними телефонами.

Развернуть...