Фасади

Фасади - сучасно та захищено

Компанія «Ком Форт» пропонує купити фасадні панелі від німецького виробника з доставкою по Києву та в інші міста України. Ми здійснюємо прямі поставки, що гарантує кращі ціни та оригінальну якість будівельних матеріалів. Вся продукція відповідає європейським стандартам, на неї розповсюджується гарантія від виробника.

Для чого потрібні фасадні панелі

Облицювання фасадів будинків – це завершальний етап зведення нової споруди. Панелі в цьому випадку виступають елементом декору, який дає змогу органічно вписати споруду в архітектуру оточуючих будівель, а також надати завершення ландшафтному дизайну. При цьому фасадні панелі виконують практичне значення:

  • Захищають стіни від руйнувань під дією часу та зовнішніх факторів.
  • Попереджають утворення грибків, бактерій, плісняви.
  • Виступають утепленням і можливістю знизити комунальні витрати.
  • Дозволяють знизити витрати на будівництво у випадку, коли використовувались дешевші матеріали, ніж ті, що необхідно було обрати відповідно до архітектури.

Облицювальні фасадні панелі можуть також використовуватись на етапі оновлення стін будівлі. Якщо на поверхні з’явились тріщини, малюнки, пошкодження, то доречно буде зробити облицювання з метою покращення зовнішнього вигляду споруди. Крім того, декорування можна провести з метою зміни архітектурного проекту, щоб надати міському чи заміському будинку більш сучасного вигляду.

Які обрати фасадні панелі

В нашому каталозі ви знайдете фасади від німецького виробника, які мають високі експлуатаційні характеристики. При виборі слід орієнтуватися на особисті побажання, а також особливості вашого проекту. Зокрема, можна звернути увагу на такі особливості:

  • Матеріал. Фасадні панелі можуть бути виготовлені із полімерних та натуральних матеріалів. Більш доступний за ціною металевий сайдінг та ПВХ-панелі. Деревина коштує дорожче. При цьому алюмінієві профілі менш вибагливі в монтажі, не потребують додаткових опор і споруд. При виборі матеріалів для лицювання з дерева важливо правильно розрахувати навантаження на стіни.
  • Обробка поверхні. Залежно від призначення панелі можуть бути максимально захищені від зовнішніх факторів. Деякі з них рекомендовано використовувати лише на затінених ділянках або в умовах обмежень температурних змін.
  • Спосіб укладки. Залежно від архітектурного проекту вам можуть знадобитись фасади, які можна укладати вертикально, горизонтально, по діагоналі, з мінімальною кількістю стиків.
  • Колір. Виробник пропонує велику кількість кольорів, що допоможе створити індивідуальний фасад будинку. Крім кольору можна обрати панелі з малюнком, імітуючим цегли, зруб дерева, металеву поверхню.

Більш детально з питань вибору ви зможете проконсультуватись з нашим менеджером. Він відповість на всі питання. Телефонуйте.

Развернуть...