Авторизація

Типи столів

Admin
29.12.2020
0 comments

В даний час стіл є незамінним предметом інтер'єру для кожного будинку, оскільки має величезний набір функцій: застосовується для роботи, приготування обідів, використовується в якості стильного доповнення інтер'єру. Між собою різні вироби відрізняються матеріалами виготовлення, конструкціями; зробити стіл навіть можна самостійно, купивши спеціальні стільниці для кафе, барів і ресторанів.

Якими бувають столи?

У меблевих салонах даний предмет представлений в широкому асортименті. До переваг меблів можна віднести функціональність, застосування для декору красивою обробкою; між собою різні моделі відрізняються призначенням, і серед покупців затребувані такі види столів:

  • обідній;
  • столовий;
  • сервірувальний;
  • письмовий;
  • комп'ютерний;
  • туалетний;
  • журнальний та багато інших.

Серед величезного розмаїття кожен покупець підбере для себе таку модель, яка буде ідеально відповідати потребам і особистому смаку. Зверніть увагу: крім широко використовуваних, у продажу також доступні спеціальні вироби для більярду, тенісу, під телефон, комп'ютер, телевізор; такі моделі дають можливість організовувати простір, а також значно економити місце в приміщеннях, в яких вони експлуатуються.

Популярні обідні столи

Вироби даного типу відрізняються величезними розмірами, оскільки призначаються для збору гостей і прийому їжі всією сім'єю. Також великі обідні столи незамінні на свята та урочисті заходи. Як правило, стандартні конструкції мають стільниці з розміром 80 х 120 см. Вони встановлюються біля стіни, завдяки чому вдається значно заощадити місце в кухні; круглі і овальні вироби ставляться посеред кухонних приміщень, через що корисна площа скорочується.

В останні роки багато сімей вибирають обідні столи для квартир чи приватних котеджів – для стандартних багатоквартирних будинків з невеликими кухнями покупка таких меблів не завжди є раціональним рішенням.

Функціональні трансформери

Господарі малогабаритних квартир вибирають столи-трансформери – вироби, які при розборі перетворюються в повноцінні обідні моделі, що вміщають до десяти чоловік. В даний час меблеві фабрики пропонують величезну кількість чудових конструкцій, які відрізняються високою швидкістю установки, надійністю кріплення, зручністю механізму. Вибрати відмінну модель для кожної квартири або будинку, незалежно від розмірів житлоплощі, не складе труднощів, оскільки в багатьох магазинах представлений широкий асортимент товарів на будь-який смак і бюджет!