Віконні відливи - це ...

Admin
29.12.2020
0 comments

Якщо карнизи даху в багатоквартирних будинках мають невеликі розміри або ж зовсім відсутні, зовнішні підвіконня суттєво страждають: при попаданні косого дощу на вікна, струмені води зливаються по площині підвіконь, через що через утворення брудних розводів брудняться ці елементи і віконні прорізи. Але це далеко не всі проблеми – дощова вода нещадно псує штукатурку: якщо ж фасад будівлі має красиве облицювання, з часом вона може повністю відшаруватися. Відливи віконні – це, в даний час, єдине рішення подібної проблеми.

Призначення виробів

Завданням відливів є повне закриття підвіконь, щоб на них не потрапляли опади – з даної причини вироби виготовляються з міцних матеріалів, які відрізняються водостійкістю.

Інша, не менш важлива функція – декоративна: за допомогою відливів оформляються вікна, а фасади будівель набувають свого неповторного вигляду. Якщо розглядати даний фасадний компонент з чисто конструктивної точки зору, важливо відзначити, що він є спеціальним пристосуванням для закриття:

  • частини вертикальної площини, розміщеної під вікном;
  • горизонтальної поверхні підвіконня.

Матеріали виготовлення

В недалекому минулому відливи вироблялися виключно з листового заліза; в даний час асортимент виробів значно збільшився завдяки застосуванню кольорового металу, пластику. При цьому металеві відливи відразу стали користуватися попитом у покупців, оскільки відрізняються тривалим терміном експлуатації, чудовою якістю.

Оцинкована сталь. Матеріал з успіхом замінив чорну сталь. Лист, який покритий шаром цинку, відмінний варіант для виготовлення відливів. Вироби з нього навіть в складних кліматичних умовах і при регулярних опадах відпрацюють не менше півстоліття. Сталевий оцинкований лист вимагає перед експлуатацією фарбування поверхні, що зберігає його від шкідливого впливу кислотної води; опади з підвищеною кислотністю – це норма для більшості мегаполісів в останні роки.

Металопластик. Пластикові відливи – популярне рішення, яке обирають багато власників нерухомості. Виробництво ведеться з такого ж полімеру, який використовується для віконних блоків. ПВХ зарекомендував себе виключно з позитивного боку, в чому переконалися багато користувачів зробленої з нього продукції.