Як зробити стіл з стільниці?

Admin
29.12.2020
0 comments

Стіл – найважливіший елемент кожної кухні. Предмет меблів застосовується для приготування їжі і сімейних застіль, з цієї причини обов'язково повинен відповідати загальноприйнятим стандартам якості і комфорту. Виготовити такий предмет інтер'єру можна самостійно, але спочатку буде необхідною стільниця для столу.

Щоб майбутній виріб відрізнявся комфортом при експлуатації, слід робити його з високоякісного матеріалу – відмінним варіантом стане застосування скла, дерева. Також стільниці виробляються зі штучного, натурального каменю; попитом у покупців користується мармур і граніт.

Робота над кресленням

Практика показує, що зробити стіл своїми руками не так складно, як може здатися на перший погляд, «плюс» таке рішення дасть можливість заощадити величезну кількість грошових коштів.

Для початку слід визначитися з формою виробу, потім потрібно виконати детальне креслення, для чого застосовуються спеціальні комп'ютерні програми, які дають можливість прорахувати габарити і отримати уявлення про те, як буде виглядати майбутній виріб. У проекті відображаються розміри:

  • стільниці;
  • ніжок;
  • додаткових компонентів.

Для виготовлення застосовуються опори, перемички. Перед стартом монтажу конструкції особливо ретельно слід продумувати методику кріплення вузлів.

Збірка виробу

Стіл в кухні – важливий компонент меблів, тому до початку робіт потрібно визначитися, яким він буде: з цільною поверхнею або розсувним; останній варіант застосовується в разі бажання зменшити або збільшити робочу область. На час прийому їжі конструкції збільшуються по своїй площі завдяки вставці розсувних панелей.

Столи, що застосовуються для приготування їжі, повинні мати захисне покриття, що не дозволяє матеріалу вбирати вологу, жир. Найважливішими критеріями вибору є практичність і надійність: високоякісна стільниця буде відмінно витримувати сильні удари, а водовідштовхувальна поверхня значно подовжує термін експлуатації виробу, тому про її створення варто подбати завчасно. Щоб змонтувати матеріали в цільну конструкцію, слід застосовувати:

  • саморізи необхідного розміру;
  • меблеві куточки;
  • шканти з дерева.

При зборі розсувного столу досить задіяти стандартні направляючі.

Заготовки виготовляються на спеціальному обладнанні; якщо ж робити їх вручну, може постраждати якість.