На жаль, практика використання дерев'яного щита або масиву (в основному сосни) і покриття його водяними віконними лаками (які дуже м'які для цього виробу) отримали негативний досвід вживання деревини при виготовленні підвіконь. Саме тому для виготовлення підвіконня Alber ми розробили принципово нову технологію, яка нами і запатентована.

Компанія WERZALIT GmbH + Co. КG вже більше 40 років виробляє  підвіконня для внутрішнього застосування і є лідером ринку в області обробки матеріалів з деревини. Завдяки запатентованій технології з виготовлення виробів, які формуються під високим тиском, підвіконня фірми WERZALIT мають дуже високі якості і експлуатуються без всяких проблем також в фізично складно доступних місцях монтажу.

DANKE — торгівельна марка української виробничої компанії «Юпітер-2003». Це підприємство, що стабільно розвивається, завоювало репутацію надійного виробника ринку будівельних і оздоблювальних матеріалів.

Правильний вибір фасадної системи вирішує проблеми енергозбереження і створює виразну архітектуру не тільки нових будівель, але і старих будівель, які потребують реконструкції. Тому так важливо купити правильний матеріал.

Фасадні роботи - це останній етап будівельних робіт, і тому, щоб він був успішним, при його виконанні потрібні правильно підібрані і якісні облицювальні матеріали.

В облаштуванні підлог в приміщенні і  поза ним, кожен з нас прагне до використання екологічних матеріалів. Якщо натуральна деревина вам не по кишені - засмучуватися не варто, композитна дошка - найкраща альтернатива підлозі з масиву.  Цей інноваційний матеріал виготовлений з деревинно-полімерного композиту. І на сьогоднішній день він служить найкращим оздоблювальним матеріалом в частині економічних підлогових покриттів.

Фронтон мансарди цє продовження зовнішньої стіни будинку,  що знаходиться над рівнем перекриття останнього поверху будівлі. Стіна фронтону спільно з дахом формує простір мансарди і має саме пряме відношення до її зручної експлуатації.

Для дерев'яних будинків з двосхилим або мансардним дахом застосовується зведення фронтонів. Їх можна встановлювати, як з боку фасадної частини будинку, так і з його бічних сторін.